تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 91298 تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از ادامه روند کاهشی قیمت سکه و طلا در کشور خبر داد.

به گزارش بانک مردم، محمد کشتی آرای در گفتگو با ایبنا، وضعیت فعلی بازار سکه و طلا را تشریح و اظهار داشت: قیمت سکه و طلا از روز گذشته روندی نزولی داشت و تا آخر وقت دیروز نیز قیمت سکه ۲۳۰ هزار تومان کاهش یافت.

وی افزود: امروز نیز به دلیل اعلام قیمت پیش فروش سکه توسط بانک مرکزی روند قیمت ها نزولی است و در حالی که قیمت های جهانی دیروز با اندکی افزایش مواجه بوده، اما در مجموع روند قیمت سکه و طلا در کشور نزولی است.

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره میزان حباب در بازار، گفت: در حال حاضر نمی توان درباره اینکه در بازار حباب وجود دارد یا خیر اظهار نظر کرد، زیرا قیمت ها به سطح واقعی نرسیده و نمی توان در این باره اظهار نظر کرد اما آنچه مسلم است قیمت سکه و طلا روند نزولی دارد.

کشتی آرای درباره پیش بینی خود از بازار، اظهار داشت: پیش بینی اینکه قیمت ها تا چه میزان کاهش می یابد، در حال حاضر امکان پذیر نیست اما بدون شک تا زمانی که به قیمت واقعی نرسد، به طور حتم روند کاهشی خواهد بود.

وی افزود: از طرفی به دلیل اینکه فردا هم قیمت شاخص های اقتصادی تغییر خواهد کرد و این تغییرات بر قیمت طلای جهانی و به تبع آن قیمت سکه و طلا در داخل موثر است، امکان پیش بینی در حال حاضر امکان پذیر نیست.

کشتی آرای

Twitter Google+ Facebook
824 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه