تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 92105 تاریخ انتشار : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: این سرویس به مشتریان این امکان را می‌دهد از کلیدهای متعدد بر روی یک وب‌سایت تجارت الکترونیک رهایی یابند.

به گزارش بانک مردم به نقل از عصر بانک؛درگاه‌های پرداخت مستر کارت و ویزا قصد دارند درگاه‌های کنترل نهایی خود را در هم ادغام و پرداخت‌ تجارت الکترونیک خود را مانند پی‌پل یا آمازون سهل کنند.

 

بر اساس این طرح که اوایل هفته جاری دو شرکت مذکور آن را علنی کردند، دکمه پرداخت Masterpass مستر کارت با دکمه Checkout در ویزا ادغام می‌شود و مشتریانی که به طور فزاینده به چنین سرویسی از جانب شرکت‌هایی مانند پی‌پل و آمازون خو گرفته‌اند، از امکانی تک کلیکی برای پرداخت بهره‌مند می‌شوند.

بنا بر اعلام سخنگوهای دو شرکت، شبکه‌های کارتی امریکن اکسپرس و دیسکاور نیز در این پروژه همکاری می‌کنند. این خدمت جدید با پرداخت یک لمسی پی‌پل رقابت می‌کند و به نقل از مدیر پردازش پرداخت و راهکار‌های ویزا در گفتگو با وال‌استریت ژورنال، این سرویس به مشتریان این امکان را می‌دهد از کلیدهای متعدد بر روی یک وب‌سایت تجارت الکترونیک رهایی یابند.

گفته می‌شود روند اجرایی شدن سرویس تک کیلیکی هنوز در حال توسعه است اما دو شرکت تلاش می‌کنند، تا آخر سال مشتریان را از هر دو برنامه (Checkout یا Masterpass) به سمت پرداخت تک کلیکی ببرند.

Twitter Google+ Facebook
1,108 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه