تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 92261 تاریخ انتشار : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مرکزی ایرلند در حال راه‌اندازی مرکز نوآوری و برنامه تعامل سازمانی است تا بتواند پابه‌پای صنعت رو به رشد فین‌تک و چشم‌اندازهای رگولاتوری آن پیش برود.

خبر این راه‌اندازی بخش جدید فین‌تک را درویل رولاند مدیر مالی بانک مرکزی ایرلند طی سخنرانی در دانشگاه کورک اعلام کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از راه پرداخت، ایرلند از اکوسیستم دیجیتال پیشرفته‌ای برخوردار است و بسیاری از بانک‌ها و شرکت‌های فناوری این کشور را مکان مناسبی برای رفتن و سپری کردن اتفاقات بعد از برکسیت می‌دانند و همین مسئله مسئولیت‌های بسیاری را روی دوش بانک مرکزی این کشور قرار می‌دهد.

این نهاد قانون‌گذار، سال گذشته گروه متخصصی را برای به دست آوردن تصویری از فعالیت‌های فعلی فین‌تک در ایرلند به کار گرفت و درنهایت به این نتیجه رسید که فقدان یک نقطه قابل دسترس برای شرکت‌های فین‌تک، به‌عنوان مانع اصلی نوآوری در ایرلند در نظر گرفته شده است.

به گفته رولاند این واحد جدید بانک مرکزی تمرکزش را بیشتر روی تعامل، اشتراک‌گذاری و گوش دادن قرار خواهد داد و تعاملات در این مرکز کاملا دو طرفه خواهد بود.

این بانک همچنین در نظر دارد که قسمتی از وب‌سایتش را پرسش و پاسخ‌ها و برگزاری میزگردهای فین‎تک اختصاص دهد که به احتمال زیاد این برنامه هم در اواخر سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
932 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه