تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 92354 تاریخ انتشار : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از بررسی نوع مجازات ها در لایحه مبارزه با پولشویی خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از خانه ملت، یحیی کمالی پور درتشریح نشست امروز (سه شنبه ۴ اردیبهشت) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، درباره قوانین مبارزه با پولشویی گفت: در نشست امروز مسئله مجازات های لایحه مبارزه با پولشویی مورد بررسی قرار گرفت، بررسی لایحه مبارزه با پولشویی از مدت ها پیش در کمیسیون قضایی آغاز شده که در جلسه امروز مبحث مجازات ها بررسی شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجازات های فعلی در قانون مبارزه با پولشویی کارآمد و موثر نیست، افزود: در قانون فعلی مجازات ها شفاف و مشخص نیست، به طوری که مجازات قابل قبولی برای مبارزه با پولشویی تصویب نشده؛ به عبارتی با تعاریفی که از سایر مواد استنباط می شد مجرم مجازات می شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تصریح کرد: اما در حال حاضر در لایحه مبارزه با پولشویی تمام ابعاد مجازات ها بررسی شده و مجازات ها به طور حتم شامل همه افراد مجرمی که مرتکب پولشویی شده و سازمان ها و نهادهایی که پولشویی را تسهیل و همکاری در پولشویی داشتند، یا اینکه اسناد را افشاء کردند، می شوند.

پولشویی

Twitter Google+ Facebook
1,082 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه