تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 93523 تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به رضایتمندی ۹۸٫۵ درصدی مخاطبان از عملکرد این بانک در نمایشگاه کتاب تهران گفت: قدردان این حسن نظر هستیم و تمامی تلاش خود را انجام می دهیم تا با بهترین خدمات، این رضایتمندی را ماندگار کنیم.
به گزارش بانک مردم به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مدیر عامل این بانک در حاشیه بازدید از سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به این که امسال بانک شهر برای سومین سال ، عاملیت نمایشگاه کتاب تهران را پذیرفت، گفت: طی این سالها با خلاقیت و نوآوری ، خدمات متنوعی به اهالی کتاب و ناشران ارائه شد.
وی افزود: صدور بن کارت ها به روش های غیر از بن کارت فیزیکی از جمله خدمات منحصر به فرد این بانک بود که علاوه بر کاهش هزینه ها از تولید کارتهای پلاستیکی و اسیب به محیط زیست نیز جلوگیری کرد به طوری که ۳۷ درصد از بن کارت های تخصیص یافته به متقاضیان به روش های غیر از فیزیکی بوده است .
وی با اشاره به رضایت ۹۸٫۵ درصدی مخاطبان در نظر سنجی این دوره از نمایشگاه اظهار کرد: قدردان همه مخاطبان این نمایشگاه هستیم و تمامی تلاش خود را انجام می دهیم تا با بهترین خدمات، این رضایتمندی را ماندگار کنیم.
وی با بیان این که ۳۷ درصد از بن کارت های صادرشده برای طلاب و دانشگاهیان به روش های الکترونیکی و غیر فیزیکی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است، افزود: بخشی از متقاضیان در زمان ثبت نام درخواست فعال شدن یارانه خود را باNFC داشتند که با تجهیز دستگاههای پرداخت، بدون هیچ مشکلی قادر به مصرف بن ها بودند.
مدیر عامل بانک شهر با اشاره به تراکنش های صورت گرفته در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از طریق بن کارت های الکترونیکی افزود: امسال برای اولین بار در کشور اعتبار بن کارتها بر روی کارت ملی هوشمند فعال شد که ما برای برنامه ریزی این نوع خدمت ، قدردان سازمان ثبت احوال کشور هستیم چراکه این سازمان به سرعت طی ده روز پس از انعقاد تفاهم نامه ، همکاری ها را اغاز کرد تا زیرساخت های بانک شهر وثبت احوال به یکدیگر متصل شود.

Twitter Google+ Facebook
900 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه