تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 94503 تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

 پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: درآمد خالص بانک های بازرگانی و اسلامی مستقر در ابوظبی در سه ماه نخست سال جاری میلادی با ۲.۸ درصد افزایش به ۷.۹ میلیارد دلار رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، مرکز آمار ابوظبی اعلام کرد که درآمد خالص بانک های بازرگانی و اسلامی مستقر در ابوظبی امارات در سه ماه نخست سال جاری میلادی با ۲.۸ درصد افزایش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به ۷.۹ میلیارد درهم معادل ۲.۱۵ میلیارد دلار رسید.

همچنین درآمد بانک های بازرگانی که در پایتخت امارات متحده عربی فعالیت دارند در پایان سه ماه نخست سال جاری میلادی به ۶.۵۶ میلیارد درهم افزایش پیدا کرد که حاکی از رشد ۳.۵ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که رقم ۶.۳۴ میلیارد درهم ثبت شده بود، دارد.

اما درآمد خالص بانک های اسلامی در سه ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به ۱.۳۲ میلیارد درهم کاهش پیدا کرد؛ در حالی که این رقم برای سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی ۱.۳۳ میلیارد درهم ثبت شده است.

بر همین اساس، سهم درآمد خالص بانک های بازرگانی در مجموع رقم اعلام شده ۸۳.۱ درصد است و سهم بانک های اسلامی در درآمد بانک های اماراتی ۱۶.۹ درصد است.

Twitter Google+ Facebook
1,008 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه