تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 95168 تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت تنها مدیرعامل بانکی است که در دانشگاه تدریس هم می‌کند.

به گزارش بانک مردم محمد بیگدلی که آبان‌ماه سال گذشته از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی حکم سکانداری بزرگترین بانک بورسی کشور را در دست گرفت، در دانشکده اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی تدریس می‌کند.

بیگدلی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و ‌اکنون نیز در رشته اقتصاد، مقطع دکترا تحصیل می کند، قبل از این معاونت مدیرعامل و ریاست هیئت‌مدیره و مدیریت ارشد فروش و ارتباط با مشتریان، مدیریت امور ناحیه سه و مدیریت شعب بانک ملت در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی و زنجان را در کارنامه دارد.

محمد بیگدلی که تا ۱۰ شهریورماه سال ۹۴ عضو هیات مدیره بانک ملت بود در مجمع عمومی فوق العاده بانک به عنوان یکی از چهار عضو هیات مدیره از سوی سهامداران برگزیده و از آن تاریخ به بعد با رای اعضای هیات مدیره، ریاست هیات مدیره بانک ملت را عهده‌دار شد و در نهایت آبان ۹۶ مدیرعامل بانک ملت شد.

بیگدلی در دانشگاه آزاد اصول حسابداری درس می‌دهد و یکی از اساتید سخت‌گیر محسوب می‌شود البته وی در کلاس درس با دانشجویان شوخی هم می‌کند تا کمی از خشکی درسی مثل حسابداری بکاهد. دانشجویان حتی به شوخی به بیگدلی پیشنهاد می‌دهند که مشاور وی در بانک ملت شوند!

بیگدلی به عنوان تنها مدیرعامل بانکی که استاد دانشگاه هست می‌تواند با تلفیق علم و ندبیر مدیریتی بانک ملت را به اوج دوران خود و نوگ قله بانکداری ایران برساند.

در زیر گزارش تصویری بانک مردم از کلاس درس مدیرعامل بانک ملت را مشاهده می‌کنید:

 

Twitter Google+ Facebook
1,460 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه