تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 95704 تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است که قیمت جهانی طلا پس از نشست ژوئن فدرال رزرو آمریکا به بیش از ۱۳۶۰ دلار افزایش خواهد یافت.

به گزارش بانک مردم،به نقل از کیتکو نیوز، دیوید برادی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری اسپروت مانی تاکید کرد: روند صعودی قیمت جهانی طلا پس از نشست فدرال رزرو آمریکا در ماه ژوئن از سرگرفته خواهد شد و این احتمال وجود دارد که قیمت طلا تا ۱۳۶۰ دلار در هر اونس افزایش یابد.

بر اساس این گزارش وی افزود: به نظر من قیمت طلا تا ۳ هفته آینده به بالاتر از ۱۳۶۰ دلار خواهد رسید. نشانه های روشنی از افزایش چشمگیر قیمت طلا وجود دارد و سرمایه گذاران بین المللی باید منتظر آغاز روند صعودی قیمت این فلز گرانبها باشند.
این تحلیلگر اقتصادی گفت: کاهش بهره اوراق قرضه آمریکا، افت ارزش دلار و کاهش گمانه زنی ها نسبت به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده عوامل مهمی برای افزایش قیمت طلا تا ۳ هفته آینده خواهد بود.
به نوشته طلا،تازه ترین نظرسنجی موسسه سی ام ئی نشان می دهد که فدرال رزرو آمریکا در نشست ۱۳ ژوئن به احتمال ۸۶ درصد نرخ بهره را افزایش می دهد.
برادی گفت: روند قیمت طلا نشان می دهد که پس از نشست فدرال رزرو و افزایش نرخ بهره، قیمت این فلز گرانبها با افزایش روبرو می شود.

Twitter Google+ Facebook
1,230 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه