تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96225 تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نماینده مردم سبزوار در مجلس جزئیات جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به شکایت رئیس بانک مرکزی از برخی از نمایندگان را تشریح کرد.

شکایت سیف از نمایندگان در جلسه هیئت نظارت مجلس بررسی شد

 حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست هیئت‌نظارت بر رفتار نمایندگان درباره شکایت ولی‌اللّه سیف رئیس کل بانک مرکزی از تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: در ابتدای این جلسه دفاعیه رئیس کل بانک مرکزی از سوی دبیر جلسه مبنی بر اینکه آقای مقصودی و جمعی از نمایندگان در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۲۱ در مجلس شورای اسلامی احساساتی و خارج از قواعد قانونی عمل کردند و به وی بی‌حرمتی و انتقادات بی‌رویه شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، قرائت شد.

 وی افزود: بنده نیز  دفاعیاتم را ارائه و اعلام کردم  انتقاد و اعتراض ما در جلسه مذکور با حضور آقای سیف متوجه شخص خاصی نبود، بنده به عنوان یک نماینده موظف هستم تا از حقوق مردم دفاع کنم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه مدعی هستیم آقای سیف با مدیریت خود در بانک مرکزی باعث بی‌اعتباری پول ایران شده است، تصریح کرد: نوسانات بازار ارز، موضوع موسسات مالی و اعتباری از جمله مشکلاتی که مسبب آنها آقای سیف است.

مقصودی ادامه داد: ما درباره این مسائل و برخی از موضوعات دیگر اعتراضاتی به آقای سیف داشتیم. بنده از این تعجب کردم که چرا رئیس کل بانک مرکزی از ما شکایت کرده است؟کاش آقای سیف به جای اینکه وقتش را برای شکایت از نمایندگان صرف کند این زمان را برای جلوگیری از افزایش قیمت دلار صرف می‌کرد.

وی تصریح کرد: بنده در این جلسه دفاعیاتم را مطرح کردم و منتظر نظر اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در این باره هستیم.

Twitter Google+ Facebook
1,286 views
نظرات
  1. بی مسولیتی مسولان چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

    سیف باید بیاد توضیح بده یک سال خورده ای سپرده های مردم بلوکه کرد سود های این سپرده ها رو به کدوم بانک خارجی انتقال داده
    بانک آینده سود بالا که میداده ورشکست نشده سرمایش چندین برابر هم شده حالا واسه موسسات میگه چون سود بالا دادن ورشکست شدن
    سیف بیا این دروغ های مضحکت به سپرده گذار ها رو جواب بده سپرده های مردم طبق همون چیزی که در قرار داد بوده پرداخت کن این یک سال خورده که سپرده های مردم بلوکه کردی بودی هم سود ها رو بده
    تو این مملکت مسولا به جای پاسخ گویی طلب کار هم میشن که نمایینده ها مجلس چرا از عملکردشون ناراضی هستن

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه