تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96316 تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دکتر حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر از ارایه مستندات خواسته شده به بانک مرکزی در کوتاهترین زمان ممکن خبر داد.

دکتر حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر از ارایه مستندات خواسته شده به بانک مرکزی در کوتاهترین زمان ممکن خبر داد.
به گزارش بانک مردم به نقل از بانک شهر،پورزرندی با اشاره به انتشار نامه اداری منتشر شده در فضای مجازی در برخی از کانال ها و گروه های خبری ، گفت:در این روزهای پایانی ماه پر برکت رمضان و در آستانه عید بزرگ مسلمانان انتظار می روداز تهمت وافترا پرهیز کرده و اجازه ندهیم خللی در خدمت رسانی بزرگترین حامی مالی شهروندان و مدیریت شهری وارد شود.
پورزرندی با بیان اینکه بانک شهر با عمر کم خود هم اکنون به عنوان یک نهاد مالی قوی و پیشرو در صنعت بانکداری فعالیت می کند، افزود: قطعا اینگونه موارد نمی تواند ذره ای از اعتماد شهروندان به این بانک بکاهد.
وی با اشاره به ضرورت پیروی از اخلاق رسانه ای در جامعه خبری ، تصریح کرد: اخلاقا نمی بایست در این شرایط خاص بنگاه های اقتصادی را با نشر مطالب نادرست با مشکل مواجه کنیم.
مدیرعامل بانک شهر همچنین با اشاره به نامه بانک مرکزی به این بانک ، گفت:بعد از ارسال نامه از بانک مرکزی بلافاصله با معاونت محترم نظارت مذاکره ومستندات خواسته شده ارسال گردید و قطعا هیج مشکلی در روند خدمت رسانی این بانک بوجود نخواهد آمد.

بانک مرکزی در نامه‌ای به پورزرندی مدیرعامل فعلی بانک شهر با اشاره به نامه قبلی این بانک در مورد لزوم استعفای وی از سمت مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره، ادامه فعالیت مدیرعامل سلب صلاحیت شده را غیرقانونی اعلام کرد که متن آن به شرح زیر است:

 معاونت نظارت بانک مرکزی روز گذشته در نامه‌‌ای به حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر در مورد ادامه فعالیت مدیرعامل این بانک تا زمان برگزاری مجمع عمومی سالیانه نوشت: بازگشت به نامه شماره ۹۷/۹۳۴۲۷/م مورخ ۱۳۹۷/۳/۱۲ متضمن طرح این ادعا از سوی جنابعالی که نسبت به ادامه خدمت شما در سمت مدیرعاملی بانک شهر تا زمان برگزاری مجمع عمومی آن بانک مساعدت و موافقت شده است و با عنایت به مدارک و مستندات مکتوب نزد بانک مرکزی که خلاف دعاوی مطروحه از سوی شما را نشان می‌دهد.

مقتضی است حداکثر تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۴ نام مرجع موافقت کننده با ادامه تصدی شما در سمت مدیرعاملی آن بانک را همراه با مستندات مکتوب در این زمینه، به این مدیریت کل تسلیم نمایید.

همچنین پیرو نامه‌های شماره ۹۷/۵۲۵۶۷ مورخ ۱۳۹۷/۲/۲۳ و شماره ۹۷/۴۳۳۵۶ مورخ ۱۳۹۷/۲/۱۶ مبنی بر لزوم کناره‌گیری و استعفای جنابعالی از عضویت در هیات مدیره و مدیرعاملی بانک شهر و تعلل عامدانه شما از انجام این مهم، مجددا یادآوری می‌نماید که به موجب بند (ب) ماده (۲۱) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، ادامه تصدی مدیرانی که صلاحیت آنها از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سلب شده است، در حکم تصرف غیرقانونی در اموال عمومی محسوب می‌شود.

 پس از آن روابط عمومی بانک شهر در واکنش به این نامه، به نقل از پورزرندی مدیرعامل این بانک نوشت: در این روزهای پایانی ماه پر برکت رمضان و در آستانه عید بزرگ مسلمانان انتظار می‌رود، از تهمت و افترا پرهیز کرده و اجازه ندهیم، خللی در خدمت رسانی بزرگترین حامی مالی شهروندان و مدیریت شهری وارد شود.

پورزرندی با بیان اینکه بانک شهر با عمر کم خود هم‌اکنون به عنوان یک نهاد مالی قوی و پیشرو در صنعت بانکداری فعالیت می‌کند، افزود: قطعا این گونه موارد نمی‌تواند ذره‌ای از اعتماد شهروندان به این بانک بکاهد.

وی با اشاره به ضرورت پیروی از اخلاق رسانه‌ای در جامعه خبری، تصریح کرد: اخلاقا نمی‌بایست در این شرایط خاص بنگاه‌های اقتصادی را با نشر مطالب نادرست با مشکل مواجه کنیم.

مدیرعامل بانک شهر همچنین با اشاره به نامه بانک مرکزی به این بانک، گفت: بعد از ارسال نامه از بانک مرکزی بلافاصله با معاونت محترم نظارت مذاکره و مستندات خواسته شده ارسال گردید و قطعا هیچ مشکلی در روند خدمت‌رسانی این بانک بوجود نخواهد آمد.

Twitter Google+ Facebook
3,492 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه