تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96482 تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: بیش از یک ماه است که بانک انصار روند بازپرداخت سپرده های مشتریان موسسه اعتباری ثامن را آغاز کرده است.

به گزارش بانک مردم به نقل از اخبار بانک؛ در مدت شش هفته ای که از روند بازپرداخت سپرده ها آغاز شده است بسیاری از مشتریان موسسه اعتباری ثامن از نحوه پاسخگویی توسط بانک انصار اعلام رضایت کرده اند.

اما سوالی که مطرح می‌شود این است که شعبات موسسه اعتباری ثامن که بسیاری از آنها نیز در نزدیکی بانک انصار هستند چه سرنوشتی در انتظار آنها خواهد بود.

مشاهدات میدانی خبرنگار اخبار بانک در مشهد حکایت از این دارد که برخی از شعبات موسسه اعتباری ثامن تخلیه شده اند.

از جمله این شعبات شعبه خیابان فلاحی در مشهد است که در طی چند روز گذشته کلیه وسایل داخل شعبه خارج شده و تابلوهای موسسه اعتباری ثامن و بانک انصار نیز برچیده شده است.

البته فاصله موسسه اعتباری ثامن با بانک انصار در خیابان فلاحی مشهد کمتر از ۲۰ متر می باشد و شاید به همین دلیل باشد که مسئولان بانک انصار به این نتیجه رسیده اند که هرچه زودتر این شعبه را جمع‌آوری کنند.

در زیر تصویر این شعبه را مشاهده می‌کنید که تخلیه شده است.

Twitter Google+ Facebook
2,238 views
نظرات
 1. محمد یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

  خوب مغز اقتصادی خودت داری میگی با فاصله ۲۰ متری هم .پس چه دلیل توجیهی اقتصادی برا پرداخت هزینه مازاد وجود داره

 2. پرسنل بانک انصار یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

  هیچکدام از شعبات موسسه اعتباری ثامن جمع نشده است و بانک انصار نیز تاکنون تصمیمی در این خصوص نگرفته است و تصویر مذکور مربوط به قبل از ادغام می باشد که موسسه اعتباری ثامن شعب استیجاری خود را به شعب ملکی انتقال داد مثلا تصویر مذکور مربوط به شعبه شهید فلاحی می باشد که در اسفند ماه ۹۶ به شعبه همان موسسه در شریعتی قاسم آباد انتقال یافت.لطفا اخبار رو درست وصحیح منتقل کنید و قبل از انتشار خبر از منابع آن اطمینان حاصل شود

 3. رضا رضایی یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

  با سلام چرا حرف بی پایه و اساس میزنید اخه؟!؟!
  این شعبه قبل از عید یعنی تو سال ۹۶ جمع و با شعبه شریعتی قاسم آباد ادغام شد. اونم به دستور بانک مرکزی مبنی بر کاهش تعداد شعبات ثامن از ۶۰۰ شعبه به ۴۶۰ شعبه.
  بد نیست یکم تحقیق کنید!!!

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه