تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96674 تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای از عملکرد شایسته بانک قرض الحسنه مهر ایران در حوزه جذب منابع قرض الحسنه تقدیر کرد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مسعود کرباسیان در این نامه از تلاش ها و زحمات بی وقفه مدیرعامل و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای رشد ۸۲ درصدی منابع بانک در سال ۱۳۹۶ تشکر و قدردانی کرد.
در متن تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی از بانک قرض الحسنه مهر ایران آمده است:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر اکبری

مدیرعامل محترم بانک قرض الحسنه مهر ایران

باسلام
بازگشت به نامه شماره ۹۱۵/ ۹۰۰۰/ ۹۷ مورخ ۱۳/ ۳/ ۹۷ در خصوص «رشد ۸۲ درصدی منابع آن بانک در سال ۱۳۹۶»، بدین وسیله ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه جنابعالی و تمام کارکنان خدوم آن بانک که در کسب چنین موفقیتی نقش به سزایی داشته اند، سلامتی و دوام توفیقات را در تداوم و ارتقای این مهم از درگاه خداوند متعال خواستارم.
مسعود کرباسیان

هرچند تجمیع سپرده ها و جذب منابع قرض الحسنه در شرایط اقتصاد کنونی کشور کار سختی است؛ اما خوشبختانه این بانک مسیر رشد و توسعه خود را پیدا کرده و مسئولیتی که بر عهده آن نهاده شده را به خوبی انجام می دهد، به نحوی که در سال گذشته منابع آن با اهتمام مدیران و کارکنان این بانک در امر توانمندسازی نیازمندان واقعی و تلاش برای تقویت و بهبود معیشت اقشار آسیب پذیر جامعه، و با استقبال هموطنان از طرح های تسهیلاتی و خدمات قرض الحسنه، با ۸۲ درصد رشد، از مبلغ ۶۱ هزار و ۳۴۲ میلیارد ریال در سال ۹۵ به مبلغ ۱۱۰ هزار و ۳۶۱ میلیارد ریال افزایش یافته است که ۴۵ درصد از کل این منابع را شامل می شود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران بیش از ۹۰ در صد این منابع به میزان ۹۷ هزار میلیارد ریال را تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد و کمتر از آن پرداخت نموده و ده درصد باقی مانده نیز به شکل ذخیره قانونی نزد بانک مرکزی سپرده گذاری شده است.

این بانک در ده سال فعالیت خود، با جذب ۵ میلیون و سیصد هزار نفر سپرده گذار به بیش از سه میلیون و ۲۴۵ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه با مبلغ دویست هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است که از این میزان تعداد ۷۵۲ هزار فقره تسهیلات با مبلغی بالغ بر ۸۲ هزار میلیارد ریال در سال ۹۶ اعطا شده است.

Twitter Google+ Facebook
229 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه