تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96575 تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:یکی از بانکها در اقدامی جالب برای حسابهای جاری حداقل مانده در نظر گرفته است.

به گزارش بانک مردم به نقل از اخبار بانک، حساب های جاری قرض الحسنه از جمله حساب های ارزان قیمت و محبوب برای صاحبان شعب بانک ها به شمار می رود.

این نوع حساب ها از آنجایی که هیچگونه هزینه ای برای بانک نداشته و همچنین سپرده قانونی نیز از بابت آن نزد بانک مرکزی تودیع نمی‌شود، از جمله حساب‌هایی است که مدیران بانکها حساب ویژه‌ای برای آن داشته و همواره تاکید به مانده های زیاد این نوع حسابها دارند.

در این میان یکی از بانک‌ها در اقدامی جالب توجه حداقل مانده را برای حساب های جاری در نظر گرفته است.

این بانک به مشتریانی که دارای حساب جاری بوده و نیز برای حساب جاری خود حساب پشتیبان معرفی کرده اند مانده حداقل ۲۰۰ هزار تومان را اجباری کرده است.

به عبارت دیگر اگر شخصی در این بانک دارای حساب جاری و نیز پشتوانه داشته باشد باید همواره حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در حساب خود نگه داشته باشد.

این حد تعیین حداقل مانده برای اشخاص حقیقی می باشد و اشخاص حقوقی نیز باید حداقل ۵۰۰ هزار تومان همواره در حساب خود نگه دارند.

در صورتی که مشتری شخصا اقدام به تامین مبلغ ۲۰۰ هزار تومان نکند بانک هر شب نسبت به تامین حساب جاری تا مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اقدام کرده و از بابت این تامین نقدینگی نیز مبلغ ۳۵۰۰ تومان کارمزد اخذ خواهد نمود.

Twitter Google+ Facebook
1,108 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه