تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96587 تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نخستین جلسه کارگروه حمایت از کالای ایرانی بانک سامان به ریاست سرپرست قائم‌مقام مدیرعامل و با حضور نمایندگان مدیریت‌های پشتیبانی، اعتبارات خرد و متوسط، بانکداری شرکتی و روابط‌عمومی برگزار شد.

 

به گزارش بانک مردم، علیرضا معرفت سرپرست قائم‌مقام مدیرعامل بانک سامان در گفت‌وگو با «سامان رسانه» درباره مصوبات این جلسه گفت: با تصویب کارگروه، مدیریت پشتیبانی بانک مکلف شد از این پس، کالاهای مصرفی و عمومی موردنیاز امور جاری بانک که در داخل کشور تولید می‌شوند را از برندهای معتبر ایرانی خریداری کند.

سرپرست قائم‌مقام مدیرعامل بانک سامان با اشاره به ضرورت بسترسازی بانک‌ها برای تسهیل خرید کالاهای ایرانی توسط مردم و ایجاد رونق در کسب و کارهای داخلی، اظهار کرد: یکی از مصوبات اولین جلسه کارگروه حمایت ازکالای ایرانی بانک سامان موظف شدن مدیریت اعتبارات خرد و متوسط به مذاکره با شرکت‌های تولیدکننده کالاهای ایرانی و ایجاد زمینه لازم برای اعطای تسهیلات به خریداران کالاهای ایرانی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت بانکداری شرکتی بانک سامان نیز در راستای زمینه‌سازی برای توسعه تولید در داخل موظف شد الگوها و خدمات و برنامه‌های جدیدی برای تامین مالی به‌منظور ایجاد یا توسعه واحدهای صنعتی تولیدکننده کالای ایرانی ارائه دهد.

Twitter Google+ Facebook
617 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه