تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 96791 تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی سازمان تعزیرات حکومتی برای رفع مشکلات اقتصادی موجود و رفع آشفتگی ایجاد شده در بازار ارز و خودرو در نشست امروز -سه شنبه- این کمیسیون خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایرنا، جلیل رحیمی جهان‌آبادی در تشریح این نشست گفت: با توجه به اینکه کمیسیون قضایی فعالیت تخصصی در امور قضایی داشته و در این راستا تعامل زیادی هم با قوه قضاییه، وزارت دادگستری و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه آنها دارد، بنابراین امروز نشست مشترکی بین اعضای این کمیسیون، وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و معاونانش در محل این سازمان برگزار شد.
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست گزارشی از فعالیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شد.
وی اضافه کرد: همچنین بخشی از تعاملات مثبتی که بین کمیسیون قضایی و این سازمان بوده، مطرح شد و مجموعه‌ای از درخواست‌ها و راهکارهایی را نیز سازمان تعزیرات حکومتی ارائه داد که می‌تواند به بهبود کارها و اثرگذاری این سازمان کمک کند.
رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در این نشست رئیس و اعضای کمیسیون قضایی مجلس هم برخی مشکلات کنونی کشور از جمله نوسانات موجود در بازار ارز، قاچاق کالا، قیمت خودروها و سایر مسائلی که در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد را مطرح کردند.
به گزارش خانه ملت، این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی ضمن اینکه اعلام حمایت کرد، این درخواست را داشت که در جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشور و رفع آشفتگی موجود در بازار در حوزه اختیارات خود، ورود پیدا کند.

Twitter Google+ Facebook
1,216 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه