تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 98847 تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷

وی تغییر ساعت کار واحدهای ستادی و شعب در استان‌های تهران، خراسان رضوی، خوزستان، یزد، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، سمنان، شهر شیراز و برخی شهرهای استان اصفهان، استفاده از لامپ‌های کم مصرف، بکار گیری سیستم‌های هوشمند روشنایی در ساختمان‌ها، بهینه سازی دمای سیستم‌های برودتی در ساختمان‌ها و فرهنگ سازی در استفاده بهینه از  تجهیزات اداری برقی را از مهم ترین اقدامات بانک ملت در کنترل مصرف برق و ایفای نقش در به حداقل رساندن خاموشی منازل و واحدهای صنعتی و تجاری ذکر کرد و آن را وظیفه ای ملی در همه سطوح جامعه و سازمان‌ها توصیف کرد.

این مقام مسوول در بانک ملت تاکید کرد؛ تغییر ساعت کار شعب در برخی استان‌ها وقفه ای در ارایه خدمات به مشتریان ایجاد نکرده و کلیه شعب این بانک در اغلی استان‌های ذکر شده از ساعت ۶:۳۰ صبح آماده ارایه خدمت به مشتریان گرامی هستند. صابریان در عین حال گفت ساعت فعالیت کار واحدهای بانک در این استان‌ها براساس تصمیمات مقامات محلی کمی متفاوت است.

وی همچنین از هموطنان خواست تا حد امکان با استفاده از خدمات غیرحضوری بانک ملت از قبیل همراه بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و پایانه‌های خودپرداز در کمترین زمان و بدون نیاز به تردد در سطح شهرها نیازهای بانکی خود را  برطرف نمایند.

Twitter Google+ Facebook
1,965 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه