تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 99065 تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۷

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:نباید برای افزایش سرمایه بانک ها از روش تزریق منابع دولتی استفاده شود.

عزت الله یوسفیان ملا

به گزارش بانک مردم به نقل از خانه ملت؛ عزت الله یوسفیان ملا ، دربارهراهکارهای افزایش سرمایه بانک ها، گفت:در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان زمانی که به بانک برای دریافت تسهیلات مراجعه می کنند بانک ها عنوان می کنند با محدودیت منابع روبرو هستند بنابراین برای رشد تسهیلات دهی بانک ها در شرایط فعلی، میزان سرمایه بانک ها باید افزایش یابد.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح سیستم بانکی کشور تاکید کرد و ادامه داد:روش افزایش سرمایه بانک ها بسیار مهم است چرا که با هر روشی نمی توان سرمایه بانک ها را افزایش داد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی،افزود:میزان درآمدهای دولت محدود است و با توجه به تداوم کارشکنی دشمنان که روی میزان درآمدهای دولتی تاثیر گذار است بنابراین نباید برای افزایش سرمایه بانک ها از روش تزریق منابع دولتی استفاده شود.

افزایش سرمایه بانک هابا فروش اموال غیرمنقول و املاک بانک ها ممکن می شود

یوسفیان ملا در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:حدود ۸۰درصد از بودجه کشور جاری است که می توان به حقوق کارمندان دولت اشاره کرد و نمی توان از این منابع صرف افزایش سرمایه بانک ها شود از طرفی اگر از بودجه محدود عمرانی نیز منابعی به افزایش سرمایه بانک ها اختصاص داده شود تبعات خاص خود مانند بیکاری را در پی دارد.

وی ادامه داد:فروش اموال غیرمنقول و املاک بانک ها یکی از راهکارهای مهم برای افزایش سرمایه بانک ها محسوب می شود که باید بانک ها به انجام این مهم توجه کنند.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:بانک ها معوقات کلان دارند که باید وصول شود از طرفی در ارائه وام های کلان بانکی باید دقت و حساسیت بیشتر وجود داشته باشد تا تبدیل به معوق های کلان نشود./

Twitter Google+ Facebook
751 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه