تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 99396 تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک گردشگری با صدور اطلاعیه ای رسمی در سامانه کدال از لغو برگزاری مجمع صاحبان سهام خود خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، در حالی که بانک گردشگری پیش از این اعلام کرده بود که مجمع عمومی سالیانه سهامداران این شرکت روز یکشنبه ۳۱ تیر ماه برگزار می شود، روز جاری رسما اعلام کرد که مجمع عمومی عادی سالیانه در تاریخ مذکور برگزار نمی شود و تصمیم گیری در خصوص دستور جلسات ذیل به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود موکول شده است.

لازم به ذکر است دستور جلسه مجمع فوق که برگزاری آن لغو شده، تصویب صورت های مالی، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، اعلام شده بود.

وضعیت نماد

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک گردشگری که با نماد «وگردش» در بازار دوم فرابورس فعال است در وضعیت مشمول فرایند تعلیق قرار دارد.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، ۵ سهامدار عمده بانک گردشگری، شامل « سرمایه گذاری میراث فرهنگی وگردشگری ایران با ۳.۳۱۰ درصد، تامین سرمایه نوین با ۵ درصد، تجارت بین المللی دل عالم ایرانیان با ۵ درصد، تامین سرمایه امین با ۵ درصد و تامین سرمایه تمدن با ۴.۹۸۰ درصد» است.

متن اطلاعیه لغو برگزاری مجمع بانک گردشگری

Twitter Google+ Facebook
397 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه