تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 99450 تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  رئیس‌جمهوری منتخب مکزیک در نظر دارد تا کمتر از نیمی از آن‌چه سایر رهبران کشورش دریافت می‌کردند، بگیرد. او رسما ماه دسامبر قدرت را به دست می‌گیرد و این بخشی از طرح ریاضت اقتصادی دولت او است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس‌جمهوری منتخب مکزیک به خبرنگاران گفت: آن‌چه می‌خواهیم این است که بودجه به همه برسد.

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور گفت مایل است حقوقش بیش از این کاهش یابد، اما نمی‌خواهد نارضایتی در داخل کابینه آتی خودش ایجاد کند، چراکه برخی از آنها از بخش‌های خصوصی یا سمت‌های آکادمیک به تیم او ملحق می‌شوند و در آن‌جا حقوق دریافتی بالاتری دارند. به گفته او روسای‌جمهوری پیشین مکزیک هم دیگر حقوق بازنشستگی دریافت نخواهند کرد و سکونتگاه رسمی ریاست‌جمهوری مرکز فرهنگی می‌شود.

او همچنین بر وعده‌هایش برای مقابله با فساد تاکید کرد. مکزیک در شاخص‌ سال ۲۰۱۷ فساد شفافیت بین‌الملل در رتبه ۱۳۵ از ۱۸۰ قرار گرفت. عدد بالا نشان‌دهنده فساد بالاتر است. رئیس‌جمهوری منتخب مکزیک تاکید کرد مقام‌های دولتی باید دارایی‌های خودشان را اعلام کنند و ارتکاب فساد جرم Crime سنگینی محسوب می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
1,373 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه