تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 99508 تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: درمعاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۴۰ هزار تومان افزایش، به ۲ میلیون و ۹۰۶ هزار تومان رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از مهر، در جریان معاملات امروز(چهارشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۴۰ هزار تومان افزایش، به ۲ میلیون و ۹۰۶ هزار تومان رسید.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار تومان افزایش به نرخ دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد. در عین حال، هر نیم سکه ۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۵ هزار تومان گران شد.

بر این اساس قیمت هر نیم سکه یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان، ربع سکه ۷۱۵ هزار تومان و سکه یک گرمی ۴۱۵ هزار تومان است.

Twitter Google+ Facebook
1,497 views
نظرات
  1. . پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

    شاهکار جدید بانک مرکزی سکه ۱۴٠٠هزار تومان حباب داره و چون پیش فروشی سکه درست انجام نمیشه خریداران گردن کلفت سکه سکه‌ها را به بازار تزریق نمی کنند تا بتوانند گرانتر از اینها بفروشند وقتی میگن سکه‌های پیش فروش را تحویل ندهید برای این است.کو گوش شنوا.تنها راه حل برگردان وجه پرداختی افراد با پرداخت سود متعارف است. و معرفی شخص طراح این نوع پیش فروش بعنوان مقصر اصلی و مجازات این نادان است.

  2. . پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

    سلطان واقعی کجاست‼️
    تمام این سلطان ها و بی نظمی ها و سوداگری ها از ضعف مقررات و سیاست های پولی و ارزی کشور نشأت میگیرد؛ متأسفانه مردم ما مانند مردم ژاپن یا آلمان نیستند که از روزنه ها و خلأ های ایجاد شده اشتباه دولت استفاده نکنند و خودشان به یاری و همراهی آن کمک کنند بلکه متأسفانه عده ای از مردم کشورمان البته نه همه از این روزنه ها در جهت منافع شخصی خودشان بهره میبرند و از هر رانتی استقبال میکنند پس چرا از مدیران کارآمد و ممتاز استفاده نمیشود و شبانه و خلق الساعه تصمیم گیری های عجولانه گرفته میشود تا دست سلطان ها بیش از پیش باز شود ‼️

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه