تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 99702 تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مهم‌ترین چالش برای ادغام به وضع مالی نامناسب بانک قوامین از حیث منابع و مصارف بازمی‌گردد.
وضع نامناسب بانک قوامین مهم ترین چالش پیش روی ادغام

به گزارش بانک مردم به نقل ازاخبار بانک، ادغام بانک ها و موسسات نظامی هر روزه ابعاد تازه ای به خود می گیرد و گمانه زنی ها نیز در این باره ادامه دارد.

مدیران بانک انصار با اعلام این خبر که ادغام بانک‌ها و مؤسسه مالی نظامی در «حد امکان‌سنجی» است، تلاش کرده‌اند تا نگرانی سهامداران خود را همزمان با برگزاری مجمع عمومی سالانه‌اش کاهش دهند.

درحالی‌که قرار بود در بهار امسال فعالیت موسسه اعتباری مهر اقتصاد متوقف و در بانک انصار ادغام شود،  اما تأخیر در اجرای این سیاست تردیدها درباره احتمال ادامه فعالیت بانک‌ها و مؤسسه‌های اعتباری وابسته به نهادهای نظامی را به همراه داشته است.

همچنین روزنامه همشهری از بانک مرکزی کسب اطلاع کرد که پرونده ادغام بانک‌های نظامی همچنان روی میز قرار دارد ولی مهم‌ترین چالش برای ادغام به وضع مالی نامناسب بانک قوامین از حیث منابع و مصارف بازمی‌گردد.

البته در روزهای اخیر بانک قوامین باردیگر تبلیغات رسانه‌ای خود را شدت بخشیده و مؤسسه اعتباری مهر اقتصاد هم همچنان به جذب سپرده‌ها و پرداخت تسهیلات اقدام می‌کند.

این درحالی‌ است که فعالیت تعاونی اعتبار ثامن‌ عملا متوقف شده و بانک انصار مسئولیت پاسخگویی به سپرده‌گذاران و تسهیلات‌گیرندگان را برعهده گرفته است.

تأخیر ایجاد شده در ادغام تعاونی اعتبار ثامن و مؤسسه مهر اقتصاد در بانک انصار عمدتا ناشی از فرارسیدن فصل مجمع عمومی سالانه این بانک بوده و پیش‌بینی می‌شود پس از برگزاری مجمع بانک انصار،  رایزنی‌ها از حد امکان‌سنجی به مذاکرات دوران انتقال تغییر ماهیت داده شود.

Twitter Google+ Facebook
7,689 views
نظرات
 1. امیر شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

  شما به دنبال تخریب بانک ها هستید احتمالا از بانک های پارسیان و پاسارگاد و آینده پول می گیرید جهت تخریب بانک های نظامی
  چرا به وضعیت بانک آینده که چند سال داره نرخ بالاتر از بانک مرکزی و میده اشاره نمی کنی یا گردشگری و پارسیان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. محمد شکوری شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

  خیانت شاخ و دم ندارد بانکهایی که خوب کار کردند و میکنند از مردم بگیرند و وارد بورکراسی خراب شده خودشان کنند تا مردم بیشتر از انقلاب ناراضی شوند و افرادی که باعث خرابی وضعیت بانکها و موسسات هستند برای سرپوشی اعمال خود و بخور بخور های خود این پیشنهادات را میکنند در این قضیه بانک مردم خائن ترین آنها .

 3. سهیل شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

  سلام . اخه چ دلیلی داره بانک ها باهم ادغام بشن . در همین کشور همسایه ترکیه بیش از ۱۰۰ موسسه و بانک دارن فعالیت میکنن . هر روزم دارن ی خبر جدید مزدن بیرون ی موسسه ایی که داره کار خودشو میکنه مثل مهر اقتصاد چ دلیلی دارهه اخه ادغام بشه . که دوباره جو عمومی بهم ریخته بشه اینارو زاییده ی ذهن نویسندست .

 4. حسن شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

  با سلام
  لطفا مطالب بی منبع درج نشود تا دوستانی که خواننده هستند در ذهنشان سوالات بی پاسخ نماند… شما که از احوالات و شرایط یک بانک خبر درستی ندارید ، این حق را به خودت ندهید که این چنین متن و خبری را برای جذب مخاطب در یک محیط پر ببینده ارسال و از آن هر نوع برداشتی داشته باشین… واقعا قیافه زشتی به خود گرفته این حرکات…

 5. کارمند شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

  با سلام
  من خودم کارمتد بانک قوامین هستم نه تنها بانک مشکلی نداره بلکه به کوری چشم دشمنان روز به روز درحال پیشرفته
  شما لطفا اگه راست میگویید منبع و مستندات خبر رو بزارین و بجای نشر اکاذیب از قول این و آن بفکر رشد بانکها باشید.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه