تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 101584 تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل بانک یونی کردیت، بزرگترین بانک ایتالیا گفت، این بانک انتظار دارد طی ماه های آینده به توافقی با دولت آمریکا بر سر اختلاف مربوط به ادعای نقض تحریم های ایران دست یابد.

بانک یونی کردیت ایتالیا با آمریکا بر سر نقض تحریم ایران مصالحه می‌کند

به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم، مدیرعامل بانک یونی کردیت، بزرگترین بانک ایتالیا گفت، این بانک انتظار دارد طی ماه های آینده به توافقی با دولت آمریکا بر سر اختلاف مربوط به ادعای نقض تحریم های ایران دست یابد.

ژان پیر موستیر، گفت: «ما اطمینان داریم که می توانیم قبل از پایان سال به توافقی با دولت آمریکا دست یابیم.»

بانک یونی کردیت در سال ۲۰۱۱ در ارتباط با همکاری های قبلی خود با شرکت های ایرانی، از سوی مقامات قضایی نیویورک هدف تعقیب قرار گرفت.

وزارت دادگستری آمریکا سپس در سال ۲۰۱۲ تحقیقاتی را آغاز کرد تا بررسی کند که این بانک ایتالیایی تا چه میزان معیارهای اداره کنترل دارایی های خارجی خزانه داری امریکا (اوفک) را رعایت کرده است.

یونی کردیت گفته، در حال انجام یک تحقیق داخلی است تا پرداخت های گذشته خود به دلار آمریکا و میزان پایبندی خود به تحریم های دولت آمریکا را بسنجد.

تحریم های جدید دولت آمریکا علیه ایران از روز سه شنبه به اجرا گذاشته شده و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور گفته شرکت هایی که با تهران همکاری کنند از همکاری با آمریکا محروم خواهند شد.

Twitter Google+ Facebook
1,306 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه