تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 101614 تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران ۳ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان معامله شد و روند قیمت انواع سکه روند صعودی پیدا کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز چهارشنبه هفدهم مردادماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با رقم ۳ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ارزش ۳ میلیون و ۷۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان افزایش یک میلیون و ۶۳۶ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۰ هزار تومان افت به ارزش ۸۳۲ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۴۷۱ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان، به ارزش ۲۵۶ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد.

با این حال، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت ۴۲۰۰ تومان معامله شد. همچنین هر یورو با ۴۵ تومان افزایش قیمت ۴  هزار و ۸۸۰ تومان و هر پوند نیز با ۳ تومان افزایش ۵ هزار و ۴۳۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

Twitter Google+ Facebook
528 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه