تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 102325 تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: برای کاهش قیمت سکه نباید تمام ذخایر طلای کشور به سکه تبدیل شود.

به گزارش بانک مردم،منصور مرادی با اشاره به رفع ممنوعیت واردات طلای خام، اظهار داشت: در بسته جدید سیاست ارزی بانک مرکزی، واردات طلای خام به کشور آزاد شد و این تصمیم بر کاهش قیمت در بازار تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: واردکنندگان طلای خام با تبدیل این طلا به منسوجات دیگر می توانند میزان عرضه در بازار را افزایش دهند بنابراین به نیاز متقاضیان پاسخ مثبت داده و از نوسان قیمت در بازار کاسته می شود.

نماینده مردم مریوان در مجلس دهم شورای مجلس در خصوص میزان کاهش قیمت ها توضیح داد: کاهش قیمت طلا در کشور به دنبال واردات آن بستگی به حجم واردات است، هر چه بتوانیم ازاین فرصت استفاده کنیم می تواند بر کاهش قیمت ها اثر گذار باشد.

وی در باره ضرب سکه با طلاهای وارداتی، گفت: تجربه کشور در زمینه ضرب سکه و توزیع آن در بازار، مثبت و نتیجه بخش نبود است، بنابراین تبدیل طلای وارداتی به سکه اقدام درستی نخواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکیدکرد: تضمینی وجود ندارد که با افزایش ضرب سکه قیمت آن کاهش پیدا کند، بنابراین نباید تمام ذخایر طلای کشور به سکعه تبدیل شود.

Twitter Google+ Facebook
592 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه