تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 104535 تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد در استان خراسان رضوی گفت: در طرح ارمغان مهر ۴ تسهیلات به نرخ ۱۵ تا ۱۸ درصد پرداخت می‌شود.

به گزارش بانک مردم، حمیدرضا جانباز مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد در استان خراسان رضوی در گفتگو با اخبار بانک با بیان اینکه در طرح ارمغان مهر ۴ تسهیلات به نرخ بین ۱۵ تا ۱۸ درصد پرداخت می‌شود گفت: مهلت افتتاح حساب در این طرح تا یازدهم مهرماه است.

وی افزود: حداقل مدت سپرده گذاری در این طرح دو ماه می باشد و مشتریان می توانند تا ۱۲ برابر مدت سپرده گذاری از بانک مهر اقتصاد تسهیلات دریافت نمایند.جانباز ادامه داد: حداکثر مدت پرداخت تسهیلات نیز در قالب طرح ارمغان مهر ۸۴ ماه می باشد و مشتریان بر اساس میانگین حساب می توانند تسهیلات خود را با نرخ های ۱۵ تا ۱۸ درصد دریافت کنند.

وی بیان داشت: طرح ارمغان مهر ۴ در بانک مهر اقتصاد به جهت رونق تولید و کسب و کار و همچنین خرید خودرو تعریف شده است.

مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد در استان خراسان رضوی تصریح کرد: مشتریان در قالب این طرح می توانند تا ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت نمایند.

بانک مهر اقتصاد از جمله بانک های است که در زمینه پرداخت تسهیلات خرد به خانوارها و نیز تنوع روش های پرداخت تسهیلات در بین شهروندان شناخته شده است.

Twitter Google+ Facebook
1,039 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه