تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 107724 تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: سارقان نقاب‌دار از یکی از صرافی‌های گرگان، حدود یک و نیم میلیارد تومان به سرقت بردند.

سرقت ۱٫۵ میلیارد‌تومانی سارقان نقاب‌دار از یک صرافی در گرگان؛ تحقیقات برای شناسایی سارقان ادامه دارد

به گزارش بانک مردم به نقل از تسنیم از گرگان، به‌نقل از روابط‌عمومی دادگستری گلستان، حجت‌الاسلام سید‌رضا سیدحسینی اظهار داشت: سارقان نقاب‌دار از یکی از صرافی‌های گرگان، حدود یک و نیم میلیارد تومان به سرقت بردند که تحقیقات برای شناسایی سارقان ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با اشاره به بررسی ابعاد مختلف این سرقت، تصریح کرد: تلاش برای شناسایی سارقان ادامه دارد.

وی با رد ادعای سرقت مسلحانه از این صرافی، افزود: سارقان با استفاده از کلید مغازه را باز کرده‌اند و به گفته ‌صاحب صرافی حدود یک و نیم میلیارد تومان ارز و سکه به سرقت رفته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان اظهار کرد: تحقیقات ابتدایی نشان می‌دهد  سارقان کلید را از کارگر مغازه گرفته‌اند و ادعای کارگر این صرافی مبنی بر این که دزدادن نقاب‌دار به زور و با تهدید، کلید را از او گرفته‌اند و در حال بررسی است.

به گفته دادستان مرکز استان، سرنخ‌هایی به دست آمده که در حال بررسی است.

شب گذشته خبری در فضای مجازی استان گلستان مبنی بر سرقت مسلحانه از یکی از صرافی‌های خیابان ولی عصر گرگان پخش شد که پس از بررسی‌ها مشخص شد این سرقت مسلحانه نبود و سارقان با استفاده از کلید وارد این مغازه شده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
450 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه