تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 107875 تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: محمدعلی کریمی مدیر سابق روابط عمومی بانک مرکزی، به شکل کم‌سابقه و توهین‌آمیزی از شهرداری تهران برکنار شد.

به گزارش بانک مردم، محمدعلی افشانی، شهردار تهران که با قانون منع به کارگیری بازنشستگان از شهرداری رفتنی است، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران را در حالی که در سفر بود، برکنار کرد.

دقایقی پیش محمدعلی کریمی اصل رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل  شهرداری تهران در حساب کاربری توئیتری خود خبر عزل خود در حین سفر را اعلام کرد و نوشت: «درحالی‌که در روز تعطیل کاری با جمعی از روزنامه‌نگاران و سردبیران، مهمان شرکت ملی نفتکش در بندرعباس بودم، خبر عزل خود را در رسانه‌ها دیدم. از همکاران عزیزم در شهرداری تهران و رسانه‌های محترم، بابت همراهی و حمایت‌شان سپاسگزارم.

الباقی تا بعد…»

شنیده‌های خبرگزاری آنا حاکی از آن‌ است که به دلیل نارضایتی شهردار تهران از عملکرد رسانه‌ای کریمی اصل در موضوع قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان منجر به اتفاق شد که این خبر یک بار دیگر رفتار غیرحرفه‌ای عزل برخی مسئولین در حین سفرهای خارجی در گذشته یادآوری کرد.

این اقدام افشانی نشان می‌دهد در شهرداری تهران آشفتگی مدیریتی وجود دارد.

کریمی از سال ۱۳۹۴ با حکم ولی‌الله سیف به عنوان مدیر روابط عمومی و سخنگوی بانک مرکزی انتخاب شد اما و در تیر ۱۳۹۷ از بانک مرکزی رفت. و از تیر امسالبه عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری انتخاب شد اما افشانی بیش از ۳ ماه نتوانست با وی کار کند.

کریمی هم‌اکنون عضو غیرموظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم است.

جانشین کریمی کیست؟

شهردار تهران با صدور حکمی پوریا سوری را به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت منصوب کرد.

سید محمدعلی افشانی روز پنجشنبه در حکم انتصاب سوری ابراز امیدواری کرد سرپرست جدید مرکز ارتباطات شهرداری در راستای تحقق اهداف شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر و با بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، کاردان و متخصص این مجموعه در انجام وظایف محوله بکوشد.

پوریا سوری پیشین از این معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بود.

 

Twitter Google+ Facebook
1,090 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه