تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108246 تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از دستگیری اعضای باند بزرگ تهیه و توزیع اسکناس‌های ۱۰ هزار تومانی تقلبی در مشهد و قوچان خبر داد.

 به گزارش بانک مردم، سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: از چندی قبل گزارش‌هایی مبنی بر توزیع اسکانس‌های تقلبی در شهرهای مشهد، قوچان و فاروج به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع این پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه صادر شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: در حالی که کاراگاهان پلیس آگاهی طرح ویژه‌ای را برای پیگیری سریع این پرونده آغاز کرده بودند، کاراگاهان پلیس آگاهی قوچان در عملیاتی علمی و با ردزنی‌های اطلاعاتی یکی از عاملان اصلی این باند که جوانی ۲۷ ساله را چهره‌زنی و مورد شناسایی قرار دادند.

گروگان‌گیران نقابدار دستگیر شدند‌

قربان زاده در ادامه اظهار داشت: در پی گزارش ربایش خانمی جوان ساعت ۱۸ روز گذشته در یکی از روستاهای شهرستان نیشابور توسط ۲ سرنشین نقابدار خودروی سواری پراید بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری موضوع صادر و با توجه به این که احتمال می‌رفت متهمان به سمت مشهد یا دیگر شهرهای اطراف فرار کرده باشند طرح مهار اجرا شد.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیشابور در اجرای این عملیات گسترده و در کمتر از چند ساعت، خودروی پراید متهمان را در محور قدیم نیشابور به سبزوار متوقف و خانم ۳۲ ساله از چنگ متهم پرونده که مشخص شد نسبت فامیلی با او دارد، به دام افتاد.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: متهم ۲۹ ساله در تحقیقات اولیه پرونده ادعا کرد همراه برادرش بوده که از او جدا شده و به خاطر اختلاف‌های خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است.تحقیقات از این متهم ادامه دارد.

Twitter Google+ Facebook
770 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه