تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108404 تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه فعالیت بنگاه ها و شرکت ها باید صورت های مالی شفاف تهیه تا عملکرد شرکت ها و موسسات بصورت شفاف ارزیابی شود.
به گزارش بانک مردم، سید تقی کبیری در گفت ‌و گو با خبرگزاری خانه ملت  درباره صدور ابلاغیه ‌ای سازمان امور مالیاتی مبنی بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط بانک‌ها و بیمه‌ها و دستگاه‌های مشمول،گفت:بانک ها و بیمه ها نیز باید در زمان مقرر صورت‌های مالی حسابرسی شده را تهیه و به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:برخی از بانک ها برای اینکه زیان ده بودن عملکردشان در صورت های مالی مشاهده نشود از ارائه صورت های مالی طفره می روند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: ابلاغیه سازمان امور مالیاتی مبنی بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط بانک‌ها و بیمه‌ها اقدام مناسبی است و اینکه شرکتی مقررات قانونی را اجرا نکنند طبیعی است باید مشمول جریمه شود.

جلوگیری از رانت و فساد در اقتصاد با شفافیت ممکن  می شود

کبیری در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود:برای توسعه فعالیت بنگاه ها و شرکت ها باید صورت های مالی شفاف تهیه تا عملکرد شرکت ها و موسسات بصورت شفاف ارزیابی شود و بطور مثال اگر شرکتی زیان ده است باید مدیریت اقداماتی برای تحول در عملکرد انجام شود.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:شفافیت اقتصادی یک مطالبه عمومی است و به جلوگیری از رانت و فساد در اقتصاد منتهی می شود.

Twitter Google+ Facebook
831 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه