تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108438 تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نماینده مسجد سلیمان: بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی منطقه برداشته است

 به گزارش بانک مردم، علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت : بانک صنعت و معدن با تامین مالی طرح پتروشیمی مسجد سلیمان گام مهمی در مسیر توسعه صنعتی و افزایش سطح اشتغال منطقه برداشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، وی که مدیرعامل بانک صنعت و معدن را در جریان بازدید از طرح پتروشیمی مسجد سلیمان همراهی می کرد افزود: استان خوزستان قابلیت های زیادی دارد که می تواند با همگامی بانک صنعت و معدن به فعلیت رسیده و چهره استان را دگرگون کند.
ظاهری تصریح کرد: بدنه کارشناسی و مدیریت دانش محور بانک صنعت و معدن به این بانک توان بالایی را بخشیده است که با تکیه بر آن می تواند در تحقق اهداف اقتصادی کشور نقش بسزایی داشته باشد.
وی بیان داشت : با به بهره برداری رسیدن این طرح که با تامین مالی ۴۳۲ میلیون دلاری بانک صنعت و معدن و ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰۰نفر به صورت مستقیم در حال اجراست ، علاوه بر محرومیت زدایی از این منطقه کمتر توسعه یافته ، امکان ارزآوری بالایی برای کشورمان ایجاد خواهد شد.
Twitter Google+ Facebook
941 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه