تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108481 تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷

پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: عروس گرگانی دسیسه زشتی را طراحی کرد.

 رئیس پلیس فتا استان گلستان از برداشت غیرمجاز مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی شهروند گلستانی خبر داد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس Police فتا، سرهنگ دوم ابراهیم پرسا اظهار داشت: شهروند گرگانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار داشت بصورت غیرمجاز از حسابش مبالغی برداشت شده که خواهان پیگیری موضوع شده است.

وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتااستان، مشخص گردید مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب وی در چند مرحله به صورت غیرمجاز برداشت شده که پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، متهم که عروس خانواده بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی احضار شد.

سرهنگ پرسا اظهار داشت: در این پرونده متهم با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی اقدام به فعال نمودن رمز اینترنتی آن کرده که در چند مرحله خرید اینترنتی انجام داده بود.

این مقام انتظامی گفت: شهروندان از واریز مبالغ زیاد به حساب‌هایی که بیشتر با آن سروکار دارند و یا رمز اینترنتی آن فعال است، خودداری کنند.

سرهنگ پرسا از شهروندان خواست اطلاعات مالی و بانکی شان را با دقت نزد خود نگهدارند و رمز کارت را به صورت دوره‌ای تغییر داده و ضمن فعال نمودن امکان دریافت پیامک، از تراکنش‌های انجام شده حساب خود مطلع شوند.

رئیس پلیس فتا استان گلستان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسwww.Cyberpolice.ir بخش تماس با ما در میان بگذارند.

Twitter Google+ Facebook
1,719 views
نظرات
  1. سینا چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

    بخاطر ۱٫۵ میلیون؟ ؟ دسیسه زشت بخاطر ۱٫۵ میلیون ؟
    متاسفم برای اون خانم که بخاطر چنین مبلغی تیتر شده 😉 و البته کارش اشتباه بوده…

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه