تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108657 تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ارزش پول ترکیه در مقابل دلار آمریکا در هفته گذشته ۵ درصد افزایش پیدا کرد و هر ۵.۶۰ لیر به یک دلار رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از خبرگزاری آتاتولی ترکیه، در هفته گذشته ارزش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا در مقایسه با هفته قبل از آن ۵ درصد افزایش پیدا کرد. در همین حال هر ۵.۶۰ لیر در ۲۴ ساعت گذشته به یک دلار رسید که این رقم برای هفته قبل از آن ۵.۹۳ لیر ثبت شده بود.

همچنین بانک مرکزی ترکیه اعلام کرد که میانگین نرخ ارز لیر ترکیه به دلار در دو هفته نخست ماه جاری میلادی ۶.۰۴ ثبت شد که این رقم برای ما سپتامبر و اوت به ترتیب ۶.۳۸ و ۵.۷۴ بوده است. بر اساس آمار بانک مرکزی ترکیه، در ماه اکتبر بالاترین نرخ ارز لیر ترکیه در مقابل دلار آمریکا ۶.۱۶۵۴ بود که این رقم برای سپتامبر و اوت به ترتیب ۶.۶۹۴۴ و ۶.۸۹۲۲ ثبت شده است.

البته نرخ ارز لیر در مقابل یورو هم از رقم ۶.۸۵ به ۶.۴۶ رسید که حاکی از رشد ۵.۷ درصدی لیر در مقابل یورو دارد. بر پایه این گزارش، ارز چندین کشور از جمله گروه بریکس (برزیل، روسیه، چین، هند و آفریقای جنوبی) در هفته گذشته در مقابل دلار آمریکا با عدم تغییر یا روند کاهشی روبرو شد.

Twitter Google+ Facebook
675 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه