تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108811 تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:دکتر صالح آبادی در آستانه ۲۹ مهرماه، روز ملی صادرات، طی پیامی این روز را به صادرکنندگان و فعالان این عرصه تبریک گفت

 به گزارش بانک مردم از روابط عمومی و بین‌الملل بانک توسعه صادرات ایران، درمتن پیامی که به این مناسبت از سوی رییس هیات مدیره و مدیر عامل این بانک صادر شد، با تبریک این روز به صادرکنندگان کشور آمده است:
امسال تبریک روز ملی صادرات به سربازان این عرصه که در سخت ترین شرایط همت خویش را معطوف به آبادانی و توسعه کشور کرده اند، متفاوت و ماندگار خواهد بود.
متن کامل پیام آقای دکتر علی صالح آبادی بدین شرح است:
بازرگانان، فعالان اقتصادی و صادرکنندگان محترم
نقش بی بدیل صادرات غیرنفتی در شرایطی که ایالات متحده آمریکا با توسل به تحریم های ظالمانه و نقض توافقات بین‌المللی درصدد ایجاد و تشدید محدودیتها بر ایران اسلامی از طریق تاثیر بر بازار نفت است، بیش از پیش خودنمایی می‌کند.
اینک و در شرایطی که محدودیت های یکسویه در مسیر تعاملات بین المللی با تردید و عدم همراهی سایر کشورها به ویژه کشورهای عضو توافق مواجه شده است، بانک توسعه صادرات ایران نیز با قوت و صلابت همگام با تلاشهای تیم اقتصادی دولت، تسهیل شرایط پیش روی صادرکنندگان و رفع موانع و محدودیت ها را بیش از پیش در دستور کار داشته و به جد پیگیری می نماید.
بی تردید این بانک به دنبال نگاه ویژه به گسترش تجارت بین الملل و حمایت از تولید ملی به عنوان اهداف مهم و راهبردی در توسعه صادرات غیرنفتی با تنوع در مجموعه ارائه خدمات و تسهیلات خود همچنان یاور صادرکنندگان و بازرگانان است.
امسال تبریک روز ملی صادرات به سربازان این عرصه که در سخت ترین شرایط همت خویش را معطوف به آبادانی و توسعه کشور می کنند، متفاوت و ماندگار خواهد بود. ابرام و تلاش ستودنی شما نتیجه ای جز پیروزی نخواهد داشت. موفق و سربلند باشید.

علی صالح‌آبادی رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران
Twitter Google+ Facebook
558 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه