تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 108886 تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  عضو هیئت مدیره بانک ملی گفت: هفت فضای کاری اصلی برای دریافت ارز زائران مشخص شده که در هر یک از این فضا‌ها تعداد مشخصی باجه در حال خدمات رسانی به زائران اربعین هستند که به حدود ۲۵۰ باجه می‌رسد.

به گزارش بانک مردم به نقل از میزان، مسعود خاتونی در خصوص جزئیات تحویل ارز زائران و باجه‌های تعیین شده گفت: هفت فضای کاری اصلی برای دریافت ارز زائران مشخص شده که در هریک از این فضا‌ها تعداد مشخصی باجه در حال خدمات رسانی به زائران اربعین هستند.

وی افزود: به طور کلی ۵۱ نقطه با حدود ۲۵۰ باجه در نقاط مرزی و کشور عراق تعبیه شده به طوریکه در هر نقطه تعیین شده چندین باجه برای تحویل ارز به زائران وجود دارد.

عضو هیئت مدیره بانک ملی درخصوص فضا‌های تعیین شده برای دریافت ارز زائران اربعین حسینی گفت: افراد با مراجعه به پیام رسان بله می‌توانند آدرس دقیق را برروی نقشه مشاهده کنند.

آدرس فضاهای کاری برای دریافت ارز زائران

خاتونی در ادامه به آدرس هفت فضای کاری مشخص شده برای دریافت ارز اشاره کرد و گفت: افراد می‌توانند در زرباطیه (مرز مهران)، فرودگاه نجف، شعبه نجف بانک ملی، هتل جنه الفردوس در کاظمین، هتل النجم الذهبی نجف واقع در خیابان زین العابدین، صرافی دخیل واقع در نجف باب الساعه، بازارچه طلافروشان و هتل جواهر کربلا واقع در خیابان پشت خیمه گاه حرم امام حسین ارز خود را تحویل بگیرند.

وی افزود: در نقاط اعلامی چندین باجه در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند و تمام باجه‌ها در مسیر رفت و آمد افراد تعبیه شده و به طور کامل مشخص است.

عضو هیئت مدیره بانک ملی به آخرین آمار ثبت نام و دریافت ارز در پیام رسان بله اشاره کرد و گفت: تا ساعت ۱۱ امروز بیش از ۵ هزار و ۷۸۰ زائر به باجه‌ها مراجعه و ارز خود را دریافت کردند و بیش از ۷۷ هزار و ۸۰۰ نفر نیز ثبت نام خود را برای دریافت ارز تکمیل کردند.

عضو هیئت مدیره بانک ملی در ادامه به بارندگی شدید باران و طوفان شب گذشته اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه اولین روز از تحویل ارز به زائران را سپری می‌کنیم ممکن است به دلیل بارش شدید باران و طوفان شب گذشته اختلالاتی در خدمت رسانی دیده شود که در روز‌های آینده به طور کامل برطرف خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
293 views
نظرات
  1. علی دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

    با سلام آیا مرز چذابه هم بانک ملی دایر است لطفا پاسخ بدین و شفاف آدرس ها رو اعلام کنین

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه