تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 110582 تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با اشاره به اینکه تمدید کارت های اعتباری در دست بررسی است، گفت: پیشنهاد افزایش مبلغ کارت هدیه آماده ارائه به بانک مرکزی است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، محمدرضا جمشیدی درباره برخی اخبار در خصوص تمدید تاریخ انقضاء کارت های اعتباری، اظهار داشت: از آنجایی که این کارت ها وارداتی و هزینه زا است، پشنهاد داده شد که تاریخ انقضاء این کارت‌ها تمدید شود تا نیاز به تغییر این کارت ها پس از ۵ سال نباشد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع در مرحله پیشنهاد و بررسی است، گفت: اما از نظر مبلغ و افزایش سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز پیشنهادی است که آماده ارائه به بانک مرکزی است و در جلسه مدیران عامل بانک ها مطرح شد.

دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره حداکثر مبلغ کارت های هدیه، توضیح داد: اگر خطری متوجه کارت های هدیه است، این خطر بری تمامی کارت های اعتباری است و پیشنهاد افزایش سقف کارت های هدیه، پس از بررسی مباحث امنیتی ارائه شده است.

به گفته جمشیدی، برهمین اساس هیچ خطری برای افزایش سقف برداشت این کارت ها احساس نمی شود و از نظر امنیتی مورد بررسی قرار گرفته است. وی افزود: در صورت موافقت مدیران عامل بانک های خصوصی و دولتی با این طرح، این پشنهاد به بانک مرکزی ارائه خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
444 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه