تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 111272 تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: استفاده کنندگان از نرم افزار پیام رسان پیام بله بانک ملی می‌توانند قبوض خود را در کمتر از ۱۰ ثانیه دریافت کنند.

به گزارش بانک مردم، پیام رسان بله ازجمله پیام رسان های ایرانی است که در مدت کوتاهی توانسته رضایت مخاطبان بسیاری را جلب کند.
این پیام رسان که وابسته به بانک ملی است، بسیاری از امور بانکی نظیر کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض، عوارض خروج از کشور، رسید تراکنشهای بانکی، موجودی کارت های عابر بانک، خدمات نیکوکاری، پرداخت خلافی خودرو و دریافت قبوض موبایل را به مشتریان ارائه کند.یکی از جالب ترین امکانات این پیام رسان خدمت بازو است.

بازو که در پیام رسان های خارجی به ربات نیز شهرت پیدا کرده است می‌تواند در کمتر از ۱۰ ثانیه مبالغ قبوض موبایل میان دوره و پایان دوره را محاسبه و در معرض دید مشتری قرار دهد.

جالب‌تر اینکه برای دانستن مبالغ قبوض میان دوره و پایان دوره نیازی نیست که الزاماً خود صاحب خط پیام ارسال کند و همه افراد میتوانند مبالغ قبوض دیگران را در این سامانه مشاهده و پرداخت کنند.

گسترش خدمات الکترونیکی از طریق نرم افزار پیام رسان بله و حمایت همه جانبه های رسانه های دیداری و شنیداری می‌تواند نقش مهمی در ارائه و گسترش پیام رسان های بومی در بین شهروندان داشته باشد.

Twitter Google+ Facebook
603 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه