تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 111444 تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، کارکنان یک بانک تجاری در شهر چیجیججوانگ چین مجبور به دریافت مجوز از سرپرست بانک برای داشتن فرزند خود هستند.

پاهای کودک در میان دست مادر

قوانین شرکت اجازه حاملگی برای زنان کارمند خود را صادر می کند. اگر زن نخواهد سقط جنین کند، جریمه خواهد شد. درخواست این قاون در ماه جنوری ارائه می شود.
یکی از کارکنان بانک، به سازمان اتحادیه های کارگری شهر شکایت کرد چرا که به علت عدم رعایت قانون اجازه حاملگی، از طرف بانک جریمه شده است. او افزود که زنان دیگر در این بانک در وضعیت مشابه و بدتر هستند. پس از مداخله اتحادیه کارگری، بانک این قانون را لغو کرد و جریمه را از همه کارکنان زن خود برداشت.
یادآوری می کنیم، که پیش از این گزارش شده بود، که ۱۶ پرستار درمانگاه  Banner Desert Medical Center، ایالت اریزونای امریکا اعلام کرده بودند،که همزمان باردار هستند.
اشلی ادکینز یکی از کارکنان این بیمارستان در صفحه فیس بوکش عکس ها و ویدیوهایی از پرستاران باردار این درمانگاه را منتشر کرد. به گفته وی، این کودکان بین ماه های اکتبر و ژانویه به دنیا خواهند آمد.
پرستاران اطمینان دادند، که آن‌ها برای این بارداری همزمان برنامه ریزی نکرده اند. آنها می خواهند یک baby shower مشترک برای هفته آینده برنامه ریزی کنند (یک مهمانی که در آن جنس فرزندان را اعلام می کنند و هدیه دریافت می کنند).
گفتنی است مدت مرخصی برای مادران در آریزونا ۱۲ هفته است.

Twitter Google+ Facebook
1,428 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه