تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 112988 تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلیل بانک مردم: طبق آنچه در یکی از آخرین اسناد مالی منتشره توسط بانک کارآفرین دیده می شود مشخص شده که یکی از سهامداران این بانک، توانسته مبلغ ۷۹ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کند.

به گزارش بانک مردم به نقل از صبحانه، بررسی جدیدترین صورت های مالی یکی از بانک های خصوصی کشورمان که از لحاظ ورود به بورس، اولین بانک ایران محسوب می شود، حاوی نکاتی درباره همین موضوع پرداخت وام است که این بار در خصوص برخی سهامداران و مدیران شرکت های وابسته به بانک “کارآفرین” رخ داده است.
تسهیلات 7 میلیارد تومانی «بانک کارآفرین» به عضو هیات مدیره شرکت وابسته به خود +سند
اگرچه این بانک خصوصی، علاوه بر آنکه اجازه چنین کاری را دارد (با رعایت ماده ۱۲۹ قانون تجارت)، حساسیت ها و انتقادهای مربوط به بانک های دولتی را نیز به دوش نمی کشد، اما از جهت میزان وام های پرداختی به یک مدیر ارشد خود، می تواند مورد توجه قرار بگیرد.
طبق این بررسی ها، بخش مربوط به معاملات سال ۱۳۹۷ بانک بیان کرده که یکی از سهامداران بانک کارآفرین، موفق به دریافت ۷۹ میلیارد ریال تسهیلات اعطایی شده که سود آن طبق تعرفه های بانکی محاسبه خواهد شد و بانک مذکور از بابت این تسهیلات، ۵۵ میلیون تومان سود می کند!
این سهامدار بانک کارآفرین، تا چندی پیش سابقه مدیرعاملی یکی از مجموعه های مرتبط با بانک را نیز داشت اما اکنون فقط به عنوان عضو هیات مدیره مجموعه مذکور، مشغول فعالیت است. البته علاوه بر این تسهیلات، احمد بهاروندی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین نیز موفق به دریافت تسهیلاتی به میزان ۱۰۰ میلیون تومان شده که بانک بابت این تسهیلات، ۱۷ میلیون تومان سود خواهد کرد.
اخبار بانک
Twitter Google+ Facebook
690 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه