تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 116475 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معترضان به سیاست‌های اقتصادی در فرانسه ضمن خارج کردن سپرده‌های خود از بانک‌های فرانسوی ارز دیجیتال مخصوص خود ایجاد کردند.

به گزارش بانک مردم، جلیقه زردهای فرانسوی بعد از چندین ماه اعتراضات مدنی و گسترده به فکر ایجاد ارز دیجیتالی برای مخالفت خود با بانک مرکزی این کشور گرفتند.

یک ارز رمزپایه برای کمک به جنبش معترضان فرانسوی ایجاده شده که با استقبال قابل قبولی مواجه گردیده و ظاهراً بنابر اعلامیه های توسعه دهندگان آن قرار است به زودی در صرافی‌های معتبر نیز فهرست شود.

این کوین GiletjauneCoin یا (GJCO) نام دارد و به منظور ترویج جنبش جلیقه زردها که هم اکنون به جنبشی بین المللی بدل گشته، ساخته شده است. هیچ اکسچنجی هنوز از این کوین پشتیبانی نکرده است اما سازندگان GJCO که هویت آن ها مشخص نیست اعلام کرده اند طرفداران این کوین منتظر افزودن نام GJCO در آینده ای نزدیک به فهرست اکسچنج ها باشند.

 

توسعه دهندگان این رمز ارز در این رابطه اینگونه تشریح کرده‌اند:

تصمیمات سیاست‌مداران ما را به بانکدارهای شرور می‌فروشد، کیفیت زندگی همه شهروندان اروپایی را کاهش می‌دهد که هر روز اندکی بیشتر نگران آینده فرزندان و نسل‌های آینده خود هستند. سیستم بانکی فعلی و بانکداری جهانی که از زمان بحران اقتصادی ۲۰۰۸ در حال حاضر در حال خراب‌شدن است، در روزهای آخر خود به سر می‌برد. کشورهای اروپایی با کمک اتحادیه اروپا، مردم را تحت فشار قرار می‌دهند تا این سیستم زامبی گونه را تامین مالی کنند و تلاش می‌کنند تا کشورها را به زانو درآورند. مردم فرانسه که به خاطر انقلاب‌های قوی و شجاعتشان مشهور هستند، حرکتی از اعتراض اجتماعی جهانی را آغاز کرده‌اند که در حال حاضر تنها با اصلاحات کامل نهادهای اجتماعی و اقتصادی پایان خواهد یافت.

بنابراین، فراهم کردن آینده از طریق گذار و انتقال به یک پارادایم عادلانه تر و سازگار با محیط‌زیست ، بر پایه عدم تمرکز اقتصادی و سیاسی، ضروری است. در همین راستا و بر پایه استقلال اقتصادی و حمایت مالی از سراسر جهان ، جلیقه زردهای فرانسوی تصمیم به راه اندازی رمز ارز GiletJauneCoine، مطابق با آخرین فن‌آوری‌های بلاکچین گرفته‌اند.

رمز ارز GJCO با قابلیت استفاده آسان، برای تراکنش و حمایت مالی بین جلیقه زردها و یا افرادی که می‌خواهند از نبرد در برابر بخش کوچک ثروتمندان حاکم اروپایی حمایت کنند، عالی است.

با فراهم کردن زیرساخت لازم برای استفاده گسترده از GJCO، ما به جلیقه زردها در سراسر جهان کمک می‌کنیم تا یک سیستم اقتصادی موازی در طول این مبارزه برای آزادی ایجاد کنیم. ایده GJCO یک ابزار تراکنش مالی است، و البته می‌تواند بعنوان یک سیستم رای‌گیری که توسط بلاکچین تضمین شده‌است، بکار گرفته شود.

 

این رمز ارز با الهام از بیت کوین، و براساس تکنولوژی بسیار قدرتمند بلاکچین “اتریوم” توسط فرآیندی به نام “استخراج” که شامل تایید تراکنش ‌های GiletJauneCoins توسط کامپیوتر ماینرها بر روی یک مدل غیر متمرکز، برای جایگزین کردن کامل سرورهای سنتی بانکی، انجام میشود، قدرت خواهد گرفت.

به گزارش بانک مردم ارزهای دیجیتال به دلیل استفاده از قابلیت بلاکچین قدرت سیاست‌گذاری را از بانک مرکزی یا هر قدرتی که وابسته به حاکمیت مرکزی باشد می‌گیرند.

مقبولیت و اعتبار این ارزها وابسته به افرادی است که از آن استفاده می‌کنند و طبق یک قرارداد عمومی پذیرفته‌اند که ارز دیجیتال مذکور اعتبار دارد. اما مقبولیت پول‌های رایج وابسته به حاکمیت‌های مرکزی است و حاکمیت هم بر اساس برخی دارایی‌ها مانند طلا اقدام به چاپ پول می‌کند.

Twitter Google+ Facebook
435 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه