تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 116523 تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در سال حمایت از کالای ایرانی، شعار سال بانک کشاورزی با عنوان «خدمات بهتر،تسهیلات بیشتر، حمایت از تولید پایدار کشاورزی» در ۹ ماهه اول سال جاری به میزان زیادی تحقق یافت.

رشد 2 برابری مانده تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی، حاصل حمایت بیشتر از تولیدات کشاورزی

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در ۹ ماهه اول سال جاری مانده تسهیلات پرداختی این بانک مبلغ ۱۲۴هزار و۱۳۳ میلیارد ریال  افزایش یافت که  این میزان رشد،بیش از دو برابر رشد مانده تسهیلات پرداختی در ۹ ماهه اول سال ۱۳۹۶ بوده است.

بر اساس این گزارش، کل تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی در نه ماهه سال ۱۳۹۷ بالغ بر ۲۹۱ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به مقطع مشابه سال گذشته، ۴۷ هزار میلیارد ریال بیشتر بوده است.

شایان ذکر است برمبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید و تحقق شعار ملی «حمایت از کالای ایرانی»، شعار«خدمات بهتر،تسهیلات بیشتر، حمایت از تولید پایدار کشاورزی»به عنوان شعار سال بانک کشاورزی و محور برنامه های این بانک برای پشتیبانی بیشتر از بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۷ انتخاب شد که حاصل این حمایت بیشتر، در رضایت مسئولان بخش کشاورزی و پیام های قدردانی استانداران استان های کشور به خوبی مشهود است.

Twitter Google+ Facebook
702 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه