تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 122619 تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: رسیدگی به پرونده اعتماد ایرانیان بزودی در دادگاه مفاسد اقتصادی خراسان رضوی آغاز می شود.
به گزارش بانک مردم به نقل از مهر، حجت الاسلام علی مظفری صبح پنجشنبه در حاشیه نشست با مسئولان قضائی و ستادی مجموعه قضائی استان در مجتمع قضائی ولایت مشهد اظهار کرد: رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی خراسان رضوی در حال پیگیری بوده و تاکنون حکم پرونده پردیسبان نیز صادر شده است.
وی افزود: پرونده اعتماد ایرانیان نیز دارای چند متهم است که اتهام آنها طبق کیفرخواست صادره توسط دادسرای عمومی و انقلاب مشهد مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق وصول وجوه کلان به صورت قبول سپرده اشخاص حقیقی که موجب تصاحب و حیف و میل اموال مردم شده است بوده و دادگاه آنها بزودی در مشهد برگزار خواهد شد.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: متهمان پرونده اعتماد ایرانیان تجربه کافی در امور بانکی نداشته و با وجود تذکرات داده شده اقدامات گسترده‌ای در راستای منافع شخصی خود به انجام رسانده‌ و به تخلفات خود ادامه داده‌اند.
لازم به ذکر است این موسسه اعتباری بیش از ۵۰۰ شعبه در سراسر کشور داشت که چندین تعاونی اعتبار نیز با آن ادغام شده بودند.
موسسه مالی و اعتباری اعتماد ایرانیان سرانجام در سال ۹۱ در پی عدم توانایی در بازپرداخت سپرده های مشتریان منحل و بدهی های آن توسط بانک قوامین پرداخت شد.

محاکمه مدیران یکی از موسسات اعتباری غیر مجاز برگزار می شود

Twitter Google+ Facebook
611 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه