تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 122964 تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بنا به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، رئیس‌جمهور آمریکا طی چند دهه بیش از ۲ میلیارد دلار از دویچه بانک آلمان وام گرفته است.

ترامپ بیش از ۲ میلیارد دلار از دویچه بانک وام گرفته استبه گزارش بانک مردم به نقل از باشگاه خبرنگاران، بنا به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، دویچه بانک آلمان طی چند دهه بیش از ۲ میلیارد دلار به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در زمانیکه او در زمینه املاک و مستغلات بوده، وام داده است.

روزنامه نیویورک تایمز روز دوشنبه بر مبنای مصاحبه با بیش از ۲۰ مقام دویچه بانک گزارش داد که این بانک آلمانی علیرغم چند هشدار تجاری، به ترامپ پول قرض داده است.

گزارش نیویورک تایمز، که در آن به سوابق ارتباط میان ترامپ و دویچه بانک نیز پرداخته شد، در حالی منتشر شد که کمیته‌های کنگره و دادستان کل نیویورک در حال بررسی ارتباطات مالی رئیس جمهور آمریکا با این بانک آلمانی هستند.

در گزارش روزنامه نیویورک تایمز آمده است ترامپ اغلب برای تضمین وام‌های این بانک، درباره میزان ثروت خود اغراق کرده است. بنا به گزارش ها، زمانی که ترامپ به دنبال گرفتن یک وام برای ساخت آسمان‌خراشی در شیکاگو بود میزان ثروت خالص خود را ۳ میلیارد دلار اعلام کرد. با این حال دویچه بانک به این نتیجه رسید که میزان ثروت ترامپ ۷۸۸ میلیون دلار بوده است. در گزارش نیویورک تایمز آمده است با این حال دویچه بانک در سال ۲۰۰۵ با اعطای وام ۵۰۰ میلیون دلاری به دونالد ترامپ برای پروژه مذکور موافقت کرد. این تصمیم پس از آن گرفته شد که ترامپ پرواز‌هایی با هواپیمای شخصی در تلاشی برای جلب توجه بانکداران آلمانی انجام داد.

سال‌ها بعد در سال ۲۰۱۰ ترامپ باز هم برای خرید دو اقامتگاه به دویچه بانک درخواست وام ۱۰۰ میلیون دلاری داد. این بانک آلمانی بار دیگر به این نتیجه رسید که ترامپ درباره میزان ثروتش اغراق کرده و این بار مشخص شد که او ارزش برخی املاک خود را تا بیش از ۷۰ درصد بیشتر اعلام کرده است.

با این وجود دویچه بانک با پرداخت آن وام و یک وام دیگر به مبلغ ۴۸ میلیون دلار برای آسمانخراش شیکاگو موافقت کرد. دویچه بانک همچنین مشخص کرد که ترامپ یک بار دیگر در سال ۲۰۱۴ در مورد میزان واقعی ثروت خود اغراق کرده است.

Twitter Google+ Facebook
1,574 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه