تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 124144 تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
دلار

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزارت دارایی روسیه گفت: ونزوئلا در بازپرداخت بدهی ۳ میلیارد دلاری خود به روسیه بازپرداخت خود را به تعویق انداخته است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، «سرگی استورچاک» معاون وزیر دارایی روسیه گفت: ونزوئلا هنوز بخش دیگری از باز پرداخت بدهی ۳ میلیارد دلاری خود را به روسیه انجام نداده است. این قسط از بازپرداخت بدهی ونزوئلا به روسیه باید در ماه گذشته یعنی مارس انجام می گرفت. البته معاون وزیر دارایی روسیه گفت: این پرداخت انجام خواهد گرفت.

«استورچاک» پیشتر مشکلات مدیریت بدهی عمومی را اگرچه ونزوئلا پیش از این هیچ پرداختی را به تعویق در نیاورده، رد نکرده بود. بر همین اساس در اواخر ماه گذشته میلادی انتظار می رفت ونزوئلا ۱۰۰ میلیون دلار از بدهی خود را به روسیه پرداخت کند.

در اویل ماه جاری میلادی هم «آنتون سیلوانوف» وزیر دارایی روسیه گفته بود که کاراکاس باید پرداخت بدهی خود را ظرف یک ماه انجام دهد. در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی مسکو و کارکاس یک پروتکل بین دولتی برای بازسازماندهی کردن بدهی ۳.۱۵ میلیارد دلاری ونزوئلا به روسیه را منعقد کردند که به موجب آن تمام بازپرداخت ها در یک بازه زمانی ۱۰ ساله و حداقل پرداخت در ۶ سال اول باید انجام بگیرد.

Twitter Google+ Facebook
697 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه