تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 124445 تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک پاسارگاد طی دوره ۶ ماهه در صورت های مالی تلفیقی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، به ازای هر سهم خود ۵۳ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۶۰ درصدی را نشان می دهد.
به گزارش بانک مردم، بر اساس این اطلاعیه شفاف سازی، بانک پاسارگاد با سرمایه ۵۰ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره‌ای تلفیقی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.
همچنین بانک پاسارگاد در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۷۰۳ میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۳ ریال سود به ازای هر سهم خود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۹۶۰ درصد افزایش داشته است.
با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۹۰۱ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.
“وپاسار” در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده و در صورت های مالی تلفیقی خود، مبلغ ۴۶۸میلیارد و ۴۶۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
همچنین بر اساس این گزارش، بانک پاسارگاد در صورت‌های مالی مبلغ ۱۲۳ ریال سود در دوره ۶ ماهه یاد شده به هر سهم خود اختصاص داده بود که نسبت به دوره مشابه رشد چشمگیری را نشان می دهد. این شرکت سود خالص در این دوره را ۶ هزار ۲۰۴ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال اعلام کرده است.
یادآوری می شود بانک پاسارگاد در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۶، به صورت حسابرسی شده، زیان خالص را مبلغ ۵۲۲ میلیارد و ۶۷۵میلیون ریال و زیان هر سهم را ۱۰ ریال اعلام کرده بود.

صورت های مالی تلفیقی

Twitter Google+ Facebook
927 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه