تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 124671 تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون مالی بانک صادرات با شاره به ابلاغ بودجه سال جدید در قالب ٣۴ و ١۴١ اقدام کلیدی و عملیاتی ، پیش بینی کرد این بانک بورسی قطعا” در سال جاری از زیان خارج و سودده شود.
به گزارش پایگاه خبری اخباربانک، شاهین صالح محمدزاده گفت: تلاش‌های سال گذشته برای اصلاح ساختار مالی بانک صادرات ، نتایج مثبتی بر جای گذاشت به‌نحوی‌که تراز صورت‌های مالی اسفند مثبت شد و تداوم برنامه‌ها و عملیاتی شدن بودجه ابلاغی سالجدید در راستای بهبود ترکیب منابع و مصارف، منجر به سودآوری خواهد شد.
وی با برشمردن نتایج حاصل از اجرای برنامه‌های بانک در دوره مدیریت جدید، تقویت منابع مالی و استراتژی‌های نوین بانک را ظرفیت جدیدی برای همراهی با تولید عنوان کرد و افزود: بانک صادرات در سال “رونق تولید” ظرفیت کامل برای کمک به کارآفرینان به کار خواهد گرفت.
این مقام مسئول تهاتر ٩ هزار میلیارد تومان به عنوان بخشی از مجموع مطالبات از دولت با بدهی به بانک مرکزی، تحقق افزایش ٢٠٣ درصدی سرمایه بانک از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و رسیدن سرمایه به بیش از ١٧.۵ هزار میلیارد تومان ، جذب ٣٠ هزار میلیارد تومان منابع جدید و افزایش ۵٠ درصدی حجم منابع ارزان‌قیمت در سال گذشته، توقف نرخ رشد مطالبات غیرجاری به کمتر از یک درصد (٠.٧ درصد)، افت بهای تمام شده پول، کاهش ریسک اعتباری بدون استمهال به کمتر از ٨ درصد و رشد ٣١ درصدی صدور ضمانت‌نامه‌ها را از جمله موفقیت‌های این بانک اعلام کرد.
محمدزاده به فروش ۵٣٣ رقبه ملک مازاد به ارزش بیش از پانصد میلیارد تومان نیز اشاره کرد و گفت: تمکین از قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر در راستای اصلاح ساختار مالی، چابک‌سازی و تزریق بهینه منابع  به بخش‌های مولد اقتصادی همچنان در دستور کار بانک است.
وی ادامه داد: بودجه سال جدید در قالب ٣۴ اقدام کلیدی و ١۴١ اقدام عملیاتی برای ١۴ واحد اصلی بانک ابلاغ شده که چشم‌‌اندازی روشن برای سال جاری ترسیم کرده و آن را در رسیدن به هدف عملیاتی بانک در این سال که خروج از زیان و سودآوری است، رهنمون می کند.

Twitter Google+ Facebook
1,437 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه