تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 126885 تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وکیل مالباختگان سکه ثامن گفت: از آنجا که تعداد شکات در این پرونده زیاد بوده و هرکدام می‌خواهند سخنشان را به گوش رئیس قوه قضاییه برسانند درخواست دیدار حضوری نمایندگان شکات با آیت‌الله رئیسی را داریم.

فارس من| سکه ثامنی‌ها خواستار ملاقات با رئیس قوه قضاییه شدند

به گزارش بانک مردم به نقل از فارس، رسول کوهپایه زاده وکیل مالباختگان سکه ثامن، در پاسخ به مطالبه مردم با موضوع «درخواست دیدار نماینده قانونی مالباختگان سایت طلای ثامن با رئیس قوه قضائیه»،گفت: با توجه به کثرت مالباختگان و شکات این پرونده که قریب به ۴ هزار خانواده هستند یعنی ۴ هزار خانواده در سراسر کشور درگیر این پرونده شده‌اند و با توجه‌ به مدیریت و ریاست جدید قوه قضاییه که بر انجام امور به صورت جهادی تأکید دارند از ایشان می‌خواهیم تا وقت ملاقاتی به نماینده شکات و مالباختگان بدهند.

وی گفت: آیت‌الله رئیسی رئیس جدید قوه قضاییه در سخنانشان بارها بر حل پرونده‌های دستگاه قضایی با کار شبانه‌روزی تأکید داشتند به همین دلیل به نظر ما درخواست مالباختگان برای این دیدار امری معقول بوده و می‌‌تواند راهگشا باشد.

کوهپایه‌زاده گفت: به عنوان وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن جهت بیان برخی از مشکلات و موانع جهت تسریع در رسیدگی و احقاق حقوق موکلین و انتقال درخواست‌ها و شنیده شدن صدای ۴ هزار خانواده مالباخته تقاضای این دیدار را از حضرت آیت الله رئیسی داریم.

Twitter Google+ Facebook
820 views
نظرات
  1. مرتضی شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

    سلام لطفا کمک کنید تا این دیدار اتفاق بیفتد

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه