تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 126961 تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
بانک جهانی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: دولت کنیا از موافقت بانک جهانی با پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار اعتبار به این کشور خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، ویلیام روتو، معاون رییس‌جمهور کنیا اعلام کرد: این کشور ۱۰۰ میلیون دلار از بانک جهانی با هدف کمک به برنامه‌های توسعه‌ای دریافت می‌کند. به گفته این مقام ارشد دولت کنیا، این اعتبار برای برنامه‌های ویژه کنیا درزمینه ساماندهی پناهندگان و آوارگان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتظار می‌رود با استفاده از این منابع مالی جدید انعطاف‌پذیری جمعیتی به‌ خصوص در شمال کنیا به میزان قابل توجهی بهبود یابد، علاوه بر این دسترسی به منابع آب، پزشکی و سلامت نیز افزایش خواهد یافت.

اعتبار ۱۰۰ میلیون دلاری جدید بخشی از ابتکار بانک جهانی برای کمک به وضعیت شمال و شمال شرق کنیا محسوب می‌شود که از ماه می ۲۰۱۸ آغاز شده و بخش های انرژی، راهسازی، تامین آب، کشاورزی را در بر می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، دیوید مالپاس، رییس جدید بانک جهانی هدف اصلی خود در مدیریت فصل جدید بانک جهانی را کمک به کشورهای درحال توسعه برای بهبود عملکرد عنوان کرده است. وی گفته که چیزی که دوست دارم ببینم کشورهایی هستند که موفقیت های واقعی کسب کرده باشند؛ این کشور ها به رهبری درست احتیاج دارند و البته برنامه اصلاح ساختاری که سرمایه گذاری را برای بخش خصوصی جذاب کند.

Twitter Google+ Facebook
851 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه