تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 127329 تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۸

 

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم_ زهرا بهمن‌زاده: سقف خرید کارت های عابر بانک ملی از پوزهای فروشگاهی برای مشتریانی که هویتشان محرز نشده ۲ میلیون تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار بانک مردم از چند روز پیش محدودیت هایی جهت خرید از طریق کارت های عابر بانک ملی برای برخی از مشتریان ایجاد شده است.
بر این اساس این مشتریان که برای تکمیل مدارک احراز هویت خود به شعب مراجعه نکرده و به نوعی تنبلی کرده‌اند باید برای خرید های بیش از دو میلیون تومان دفعات بیشتری کارت بکشند!

تماس خبرنگار ما با یکی از شعب این بانک حکایت از این دارد که مشتریانی که اقدام به دریاف کد شهاب نکرده و مدارک هویتی آنها ناقص است، جهت خرید های بیش از دو میلیون تومان می بایست از چند تراکنش تا سقف ۲ میلیون تومان استفاده نمایند.

به عبارت دیگر اگر یک مشتری بخواهد ده میلیون تومان خرید از پوز فروشگاهی با کارت ملی داشته باشد نمی‌تواند با یک تراکنش این عمل را انجام دهد.

این فرد می بایست ۵ تراکنش ۲ میلییلیون تومانی را انجام داده تا بتواند مبلغ ۱۰ میلیون تومان از حساب کارت عابر بانک ملی خود خارج کند.

 

یک منبع آگاه در بانک ملی در این باره به خبرنگار ما گفت: به دنبال اجرای اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، حساب مشتریانی که فاقد احراز هویت کامل بودند مسدود شد. اما در پی مشکلاتی که برای صاحبان حساب های مسدود شده بوجود آمد، اعمال محدودیت هایی همچون درنظر گرفتن سقف ۲۰ میلیون ریالی برای کارت های بانکی، جایگزین انسداد حساب شد تا مشتریان هرچه زودتر برای تکمیل اطلاعات خود به شعب بانک مراجعه کنند.
بدیهی است محدودیت اعمال شده برای این حساب ها پس از مراجعه به شعب بامک و تکمیل اطلاعات و اخذ شناسه شهاب، از بین می‌رود.

بانک ملی مدتی پیش به مشتریانی که احراز هویت آنها انجام نشده توصیه کرده بود هر چه سریعتر به شعب مراجعه کنند و گرنه از تاریخ اول تیر ماه امسال انجام این امر، علاوه بر مراجعه به شعب ذیربط، مستلزم طی تشریفات و صرف زمان و مراحل بیشتری خواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
1,270 views
نظرات
  1. مجید چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

    دادش اشتباه میکنید، این افراد اطلاعات حسابشان نزد اون بانک ناقصه، از قبیل کدپستی باید اطلاعاتشون تکمیل بشه سیستم آبدیت بشه سقف برداشت از کارت آزاد میشه کسانی کارت جدید میگیرن تا یک هفته کارتشون محدود می شه، برای همه بانک‌ها اینجوریه

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه