تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 127420 تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در تداوم نقش‌آفرینی صرافی‌های بانکی در بازار ارز، امروز یکم خرداد ۹۸ نرخ هر دلار آمریکا با افزایش نسبت به روز گذشته، به ۱۳۹۵۰ تومان رسید.

به گزارش بانک مردم به نقل از مهر، در تداوم حضور و نقش‌آفرینی صرافی‌های بانکی در بازار ارز، امروز یکم خرداد ۹۸ نرخ هر دلار آمریکا با افزایش نسبت به روز گذشته، به ۱۳,۹۵۰ تومان رسید. بر این اساس نرخ خرید هر دلار نیز در این صرافی‌ها ۱۳,۸۵۰ تومان تعیین شده است.

امروز همچنین قیمت خرید هر یورو در صرافی‌های بانکی ۱۵,۷۵۰ تومان و قیمت فروش نیز ۱۵,۸۵۰ تومان است.

این تغییر نرخ در صرافی‌های بانکی در شرایطی است که دیروز نرخ دلار در بازار آزاد برای مقاطعی از روز، مجدداً از مرز ۱۴ هزار تومان گذر کرد و به همین دلیل، سیاستگذار نرخ امروز را به منظور کاهش آربیتراژ، نسبت به پایان معاملات روز گذشته، افزایش داده است.

Twitter Google+ Facebook
1,730 views
نظرات
  1. . چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

    دولت از ترس نوسان گیرها خود با اعلام نرخ بالا توسط صرافی ها مانع سقوط نرخ ارز میشود و این خود اشتباه است، چرا از ابتدا مانع رشد افسارگسیخته نرخ ارز نشده است که حالا موجب ناهنجاری نشود متاسفانه دولت در افزایش نرخ ارز دست داشته و موجب ناراحتی مردم شده است در این مدت طبق اخبار میلیارد ها دلار ارز حیف میل شده است و حداقل به اقتصاد برنگشته است، و این تکروی و زیاده خواهی و فقدان مدیریت باعث گرانی ها شده است و حالا با خبر کذب دشمن دنبال دلار چهل و پنجاه هزار تومان بوده است میخواهد نشانی غلط بدهد! خوب دشمن همیشه غلط های زیادی کرده است! کدامشان درست بوده است؟ هیچوقت.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه