تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 10
کوتاه مدت 10
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 127605 تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم _ زهرا بهمن زاده: شرکت آسان پرداخت مجددا تبلیغات پرداخت جوایز میلیاردی را شروع کرده است.

به گزارش خبرنگار بانک مردم یک ماه پیش بود که با تذکر رهبر معظم انقلاب درباره ترویج بخت آزمایی در صدا و سیما بساط این برنامه‌ها برچیده شد.
متن صحبت های رهبر معظم انقلاب بدین گونه بود؛
باید فرهنگ کار و تولید و تلاش را ترویج دهیم و روحیه انتظار برای ثروت بادآورده را از بین ببریم و روشهایی شبیه بخت آزمایی را ترویج نکنیم که دستگاههای مختلف از جمله صدا و سیما باید متوجه این معنا باشند.

بعد از این تذکر، صدا و سیما و بسیاری از شرکت هایی که همواره تبلیغات پرداخت جوایز میلیونی و میلیاردی را داشتند دست از تبلیغات کشیدند.

شرکت آسان پرداخت نیز یکی از شرکت هایی است که سال گذشته تبلیغات بسیاری را برای پرداخت جوایز میلیاردی از طریق صدا و سیما انجام می داد.

پرداخت ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان به یک نفر و یک جایزه یک میلیارد تومانی در انتهای سال از جمله مواردی بود که این شرکت بزرگ در تبلیغات خود از آن نام می‌برد که البته در سال جاری کمرنگ شده بود.

حال به نظر می رسد پس از فروکش کردن پرداخت جوایز میلیاردی این شرکت مجدداً جهت تشویق مشتریان به استفاده از امکانات این اپلیکیشن تبلیغات خود را در فضای مجازی شروع کرده است.

این شرکت در صفحه اینستاگرام خود خبر از پرداخت جایزه میلیاردی به یک نفر را در طی ماه های آینده داده است.

از آنجا که این شرکت های پرداخت زیر نظر بانک مرکزی می باشد انتظار می رود این نهاد ناظر تذکرات لازم را در این خصوص به آسان‌پرداخت بدهد.

Twitter Google+ Facebook
914 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه